Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečiai vėl papuošė Vilkaviškio gatvės tiltą

Marijampoliečiai vėl papuošė Vilkaviškio gatvės tiltą

Penktadienio, gegužės 19 d., popietę į akciją „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui!“ susirinkę marijampoliečiai savo atsineštomis gėlėmis papuošė Vilkaviškio gatvės tiltą. Su įvairiaspalvėmis svyrančiomis pelargonijomis rankose pagrindinio Marijampolės miesto tilto link įvairių organizacijų atstovai ir pavieniai marijampoliečiai šiemet traukė jau 8-tą kartą. Tokiu būdu papuošti savo miestą pasiryžusius marijampoliečius pasveikino laikinai Marijampolės savivaldybės mero pareigas einanti Irena Lunskienė. Ji pabrėžė esminį akcijos dalyką – kaip svarbu pačiam atiduoti dalelę grožio savo miestui, o ne laukti, kad tai padarytų vien miesto valdžia. Šiemet akcijos organizacinius rūpesčius iš Marijampolės apskrities policijos komisariato perėmė Savivaldybės administracija. Šiuo metu Marijampolės apskrities VPK Komunikacijos grupėje specialiste dirbanti Daiva Klimavičienė buvo prieš 8-erius metus akcijos „Žydintis tiltas“ pradininkė. Daiva pasidžiaugė, kad žmonės laisva valia renkasi papuošti tiltą ir taip pasakyti savo miestui: „Myliu!“. Ji priminė Antuano de Sent-Egziuperi „Mažojo princo“ istoriją apie herojaus dykumoje sutiktą trapią gėlę, kuri sakė, kad žmonės neturi šaknų, todėl juos blaško vėjas ir jiems labai nepatogu gyventi. Ji linkėjo kiekvienam atrasti savo šaknis. Laikinoji merė I. Lunskienė už gražią idėją įteikė jos sumanytojai D. Klimavičienei naują albumą apie tarpukario ir pokario Lietuvos parkus. Kiekvienas, atnešęs tiltui ryškiaspalvę gėlę, iš Marijampolės dramos teatro jaunimo studijos „Nauja karta“ (vadovė Justina Širvelytė) mimų rankų gavo po lipduką su naujuoju Marijampolės miesto reklaminiu simboliu.

Šiuo renginiu buvo paminėtas ir „Augalų žavadienis“ (angl. Fascination of Plants Day). Tai kasmet gegužės 18 dieną minima pasaulinė iniciatyva, kurios pagrindinis tikslas -paskatinti žmones žavėtis augalais, kalbėti apie jų reikšmę mūsų kasdienybėje, skleisti žinią apie stebinantį augalų pasaulį.

Akciją „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui!“ organizuoti savivaldybės administracijai padėjo Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centras ir savanoriai. Nuoširdžiai dėkui jiems visiems!

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE