Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečių startas Lietuvos moterų asociacijos „Hummel“ lygos pirmenybėse pradėtas pergalėmis

Gegužės 29 d. Marijampolės FC „Sūduva“ merginų futbolo komanda startavo Lietuvos moterų asociacijos „Hummel“ lygos pirmenybėse Druskininkuose. Marijampolietės A  pogrupyje varžosi kartu su Alytaus SRC, Alytaus MFK-Dzūkija,  Alytaus r. MFK „Alovė“, Lazdijų FK „Lazdė“ ir Drsukininkų V. Kapčiaus FM komandomis. B pogrupyje susitinka  Vilniaus MFK „Žalgiris“, Varėnos jaunimo rinktinė, Vilniaus FM, Prienų FK „Prienai“, Kauno FK „Kibirkštėlės“, Vilniaus MFK „Žalgiris“-B komandos.

Pirmose rungtynėse marijampolietės 7 minutę išsiveržė į priekį ,po saugės  Miglės Padolskytės įvarčio, prieš Alytaus r. MFK „Alovė“ komandą. Antrasis įvartis į varžovių vartus krito po gynėjos Godos Tamulynaitės pakelto kampinio, kurį puikiai išnaudojo puolėja Gabija Valiukevičiūtė. Baigiantis pirmajam kėliniui Miglė Padolskytė dar kartą nuginklavo varžovių vartininkę 3-0. Antrajame kėlinyje varžovėms pavyko pelnyti garbės įvartį 3-1.

Antrose rungtynėse marijampolietės po tikslaus gynėjos Godos Tamulynaitės smūgio 1-0 įveikė Alytaus SRC futbolininkes ir iškovojo tris taškus.

Praėjusiose Lietuvos pirmenybėse varžėsi 10 komandų, tarp kurių Marijampolės FC „Sūduva“ futbolininkės iškovojo bronzos medalius.

Antrasis pirmenybių turas numatomas rugsėjo mėnesį.

Komandai atstovavo vartininkė  Augustė Zubrickaitė; gynėjos – Goda Tamulynaitė, Vestina Padolskytė, Kotryna Eidukaitytė, Austė Šeimytė, Meda Leonavičiūtė; saugės –  Miglė Padolskytė, Danielė Ulevičiūtė, Karolina Sizincovaitė; puolėjos – Gabija Valiukevičiūtė, Adrija Gibaitė.

Komandos treneris – Martynas Karpavičius.