Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampoliečių sukurtomis netradicinėmis puošmenos padabinta Lukšių miestelio eglė

Marijampoliečių sukurtomis netradicinėmis puošmenos padabinta Lukšių miestelio eglė

Marijampolės kūrybinių dirbtuvių „Prie meno” narių sukurtos netradicinės kalėdinės puošmenos papuošė Šakių rajono Lukšių eglę.

Eksperimentuoti mėgstančios menininkės  iš kūrybinių dirbtuviųPrie meno” kartu su pora dešimčių lukšiečių artėjant šventiniam kalėdiniam laikotarpiui Zyplių dvare kartu sukūrė netradicines eglės puošmenas: kaitino vienkartinius šaukštus ir iš jų ant medinio pagrindo lipino savotiškas „ledines“ gėles. Šiais marijampoliečių  ir gausaus pagalbininkų  būrio sukurtais papuošimais ir lemputėmis sužibusi Lukšių miestelio netradicinė eglutė  dabar džiugina  lukšiečius, miestelio svečius ir visus pravažiuojančius. Lukšiečiai pastaraisiais metais  atsisako įprastų kalėdinių žaisliukų ir ieško vis naujų sprendimų savo miestelio eglės papuošimui. Medinis eglišakėmis apkaišytas karkasas kasmet puošiamas vis kitokiais  žaisliukais: pernai –  šiaudiniais, o šiemet eglę papuošė žaisliukai iš  maždaug 2000 plastikinių šaukštų.

Marijampolės kūrybinių dirbtuvių „Prie meno”  narės džiaugiasi, kad lukšiečiai priėmė jų pasiūlymą pagaminti netradicinius eglutės papuošimus, o kartu tai buvo smagus gamybos procesas ir  širdingas kalėdinis  pabendravimas išgražėjusiame Zyplių dvare.

Jeigu žiemos švenčių laikotarpiu dar važiuosite pro Lukšius sustokite ir pasigrožėkite Marijampolės kūrybinių dirbtuvių „Prie meno” narių  puošmenomis padabinta eglute.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Nuotraukos  iš Marijampolės kūrybinių dirbtuvių „Prie meno” archyvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE