Pagrindinis > Naujienos > Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

 

Vietos, tampančios traukos objektais, visada turi savo unikalią istoriją (dažnai netgi legendomis apipintą), kuri apsigyvena toje vietoje, kviesdama lankytojus nuolat prie jos prisiliesti. Skirtingi tikslai žmones veda į tokias vietas: paprastas smalsumas, tikėjimas ten patirti netgi transcendentinių potyrių, sveikatos, ramybės ar laimės paieškos ir t.t. Ne vienas Sūduvos krašto žmogus (kaip ir daugybė žmonių iš visos Lietuvos, netgi iš užsienio) tokiais asmeniniais tikslais vyksta į Česukų kaimą, esantį prie Merkinės (Varėnos raj.), kur traukos vieta yra tapusi trišonė piramidė bei šios vietovės šeimininko Povilo ŽĖKO sukurta aplinka. „Mūsų savaitė“ šįkart per daug nesidomėjo piramidę aplankiusių žmonių įspūdžiais, nesiryžo tyrinėti „magiškųjų“ patyrimų, o tiesiog leidosi į kelią, ir skaitytojams šią unikalią vietą bei jos šeimininką pristato iš arti.

„Mūsų savaitės“ žurnalistę pasitikęs Česukų kaime, prie pat piramidės, jau nuolat gyvenantis Povilas Žėkas iškart patraukė dėmesį sklindančiu nuoširdumu ir šiluma. Aiškiai matėsi viena: tai, ką šis žmogus sukūrė ir tebekuria, yra to tvirto tikėjimo rezultatas, arba, kitaip tariant, – kelias, į kurį jis buvo pašauktas dar vaikystėje…

Apreiškimo įprasminta vieta

Povilo Žėko (g. 1983 m.), kaip pats pastebi, jau gimimas buvo su tam tikru lemties palytėjimu – gimė jis antrąją Velykų dieną. Užaugo gimtajame Alytuje, baigė Alytaus Jotvingio gimnaziją… Rodos, įprasta jauno žmogaus biografijos dalis. Vis dėlto nuo pat vaikystės Povilo gyvenimo būta dalykų, kryptingai vedusių jį prie dabartinio kelio. Kaip pats teigia, nuo mažumės turėjęs ryšį su savo angelu sargu, kurį, kaip įprasta mažiems vaikams, tuomet vadindavo nematomu geriausiu draugu. Jog tai ne šiaip sau vaikiškos fantazijos, įsitikinta, kai Povilui buvo septyneri. Tuomet, 1990 m. rugpjūčio mėnesį, Povilas kartu su šeimos nariais, giminaičiais dalyvavo šv. Roko atlaiduose Merkinės bažnyčioje. Berniukas mintyse išgirdo balsą, aiškiai sakantį: „Aš sveikinu tave, vaike…“ Šį balsą Povilas dabar laikytų apreiškimo pradžia, mat po to įvykiai rutuliojosi tiesiog žaibiškai. Po atlaidų šeimynykščiai rinkosi Česukų kaime – Povilo senelių sodyboje, kur dalis giminaičių ir nakvojo. „Trečią valandą nakties, – pasakoja P. Žėkas, – visi buvome pažadinti tarsi griaustinio garso, o staigiai sukelti ant kojų kieme išvydome neįtikėtiną reginį: didžiulis šviesos srautas, atsiradęs tarsi vietoj sustojus žaibui, nutvieskė naktį (paslaptingą šviesą regėjo žmonės net už 3 kilometrų būdami). Tame šviesos sraute aš išvydau angelo sargo, tiesiančio ranką iš širdies, figūrą.“  Pasak Povilo, visas šis įstabus reginys truko apie 20 minučių, paskui viskas sutemo, o visiems regėjusiems tai tapo įrodymas, jog ši vieta yra paženklinta dieviškąja malone. Tiesa, ton vieton, kurią ženklino paslaptingas šviesos srautas, apie metus negalima buvo eiti – per stipri energetika buvusi, kuri po metų nuslūgo, tačiau po to ten nuėjus žmogų apimdavo teigiami potyriai, savijautos pagerėjimas. Kitaip tariant, tą vietą įprasmino apreiškimas.

Traukos objektas – trišonė piramidė ir ją gaubiantis stiklinis kupolas

Povilas, kaip teigia, po to įsimintino įvykio įgavo teisę su savo angelu sargu mintyse nuolat bendrauti (šis bendravimas atstojo draugus, leido ateities įvykiams užbėgti už akių), tačiau sulaukęs 12 metų iki pilnametystės šią teisę prarado: pertrauka buvo reikalinga, kad Povilas fiziškai, psichiškai ir dvasiškai subręstų.

Sulaukus pilnametystės, kaip teigia P. Žėkas, prasidėjo II – asis etapas, kurį pastebėjo jau ne vien artimieji: tai buvo didelių darbų metas. Intensyvus procesas, iš aukščiau duotas įgaliojimas skleisti žinias, didžiulis informacijos srautas apie visatą, gėrį, blogį, sielą… ir – dabar jau garsiosios piramidės statybos. 2002 m. pastatyta trišonė piramidė buvo kaip pažadas ne tik ryšį su Dievu pajusti, bet ir fizinę bei dvasinę sveikatą teikti. Apie garsiąją Merkinės piramidę per dešimt jos gyvavimo metų kalbėta ir rašyta buvo išties daug ir visaip: vieni lankytojai džiaugėsi išsigydę nuo ligų, atgavę dvasios ramybę, kiti teigė jokio poveikio nepajutę – pasaulis margas. Būta ir rimtų išpuolių prieš šį statinį, ypač kai piramidė buvo apdengta stikliniu gaubtu. „Tikrieji stebuklai čia vyko ir vyks ilgai“, – nesiliaujantį susidomėjimo fenomeną bei lankytojų būrius traukiančią vietą apibūdina pats šios vietovės šeimininkas.

Grįžkime į dešimtmečio istorijos pradžią. Trišonė piramidė vos išdygusi sukėlė didžiulį susidomėjimą: apsilankyti Česukuose ir pamatyti piramidę bei joje pabūti žmonės skubėjo iš vis tolimesnių Lietuvos vietovių, netgi užsienio. Pasklido garsas apie neįprastas – gydomąsias – erdvės, kurioje stovėjo Trišonė, savybes. Akivaizdžių fizinės bei dvasinės sveikatos pokyčių patirdavo daugybė žmonių, netgi būta žaibiškų pokyčių-stebuklų: dėl įvairių priežasčių judėjimo negalią turintys žmonės čia pat – dar meditacijos-maldos metu – atsistoję pradėdavo vaikščioti (kartais nežymiai prilaikomi juos atlydėjusių artimųjų), atslūgdavo ilgą laiką žmones kamavę įvairiausi skausmai, normalizuodavosi cukraus kiekis kraujyje, atsistatydavo sutrikusi kraujotaka („sušyla“ stingti linkusios rankos, kojos; atsistato normalus kraujospūdis), pradėdavo gyti uždegiminiai procesai, įvairūs vidaus organų susirgimai ir t.t. Tačiau tikrai ne visų lankytojų siekiai realizuodavosi tuojau pat: kaip aiškina Povilas, žmogus turi būti pasiruošęs priimti Dievo malonę. Tai suvokę žmonės lankydavosi nebe vieną kartą taip patirdami laipsniškus pokyčius, kol pasiekdavo trokštamą rezultatą. Tiesa, niekuomet netrūko ir skeptikų, kurie savo vizitą Česukuose reziumuodavo vienu žodžiu: „nesąmonė“.

2009 m. gruodį P. Žėko piramidei iškilo grėsmė – jis susidūrė su biurokratais, nusprendusiais ją nugriauti. Į turizmo maršrutus įrašyta vadinamoji Merkinės piramidė valdininkams užkliuvo tuomet, kai virš jos iškilo maždaug 12,5 metro aukščio stiklo kupolas. Garsiosios piramidės ir kupolo sumanytojo P. Žėko teigimu, pastačius stiklo konstrukciją, buvo baigti erdvės formavimo darbai, ir piramidė įgavo maksimalią galią, kuri leis ne tik atsilaikyti prieš biurokratus, bet ir vykdyti didžiąją funkciją – generuoti gerąją energiją.

Merkinės piramidės erdvė tebekuriama

Merkinės piramidės vidaus erdvė, kaip minėta, jau baigta formuoti. Esminiai darbai buvo atliekami 2010-aisiais – pastačius piramidę gaubiantį skliautą. Tais pačiais metais įvyko ir Šventosios Dvasios atėjimo šventė, kurios metu piramidės erdvės kūrėjai bei lankytojai, kaip teigia P. Žėkas, patyrė ypatingą Dievo malonę: Aukščiausiasis palaimino žmonių jau nuveiktus darbus Merkinės piramidės erdvėje bei leido pajusti Šventosios dvasios artumą, kuris neblėsta iki šiol. Tą liudija ir dvasiškai atviri, jautrūs žmonės, kurie bent kartą apsilankę Merkinės piramidėje ją nuoširdžiai lygina su visuotinai pripažintomis šventovėmis, esančiomis tiek Rytų, tiek Vakarų pasauliuose.

Tuo tarpu Merkinės piramidės aplinka per keletą pastarųjų metų buvo ir toliau intensyviai vystoma: įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, lankytojų (ypač neįgaliųjų) patogumui nutiesti takai, apjungiantys svarbius Merkinės piramidės erdvės elementus, įrengtas šiuolaikiškas WC. Taip pat daug dėmesio skirta aplinkos grožiui: atnaujinti jau esantys bei suformuoti nauji gėlynai, žmonių patogumui bei poilsiui sodybos teritorijoje pastatyta daugiau suolų, informaciniuose stenduose papildyta informacija anglų bei rusų kalbomis. Šiuo metu projektuojami simboliniai vartai, per kuriuos žengdami sodybos svečiai „apsivalys“ nuo juos slegiančių įkyrių, neigiamų emocijų bei minčių, pajus dvasinį pakylėjimą, pasirengs meditacijai Merkinės piramidėje. Na, o kitų metų pavasarį numatomas dar vienas šventiškas įvykis. Šalia Merkinės piramidės bei kupolo bus įrengta Angelo erdvė, kurioje lankytojai patirs dvasinę atgaivą bei galės įsipilti jau pamėgto energinio vandens iš Merkinės piramidės.

Laima GRIGAITYTĖ

Nuotraukos iš asmeninio Povilo Žėko albumo.

P.S. Pokalbis su Povilu Žėku – netrukus.

82 komentarai(-ų) “Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

 1. Įst 18,9-12 9 Kai įeisi į žemę, kurią Viešpats, tavo Dievas, tau duos, neišmok daryti tų tautų bjaurysčių. 10 Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, 11 nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų, nei žynių, nei raganių. 12 Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas, prieš tau užimant kraštą.

 2. Česukuose viskas sukurta vardan tos titano piramidinyčios. Titanai, tai ne dievai, o piktosios dvasios. Povilas neva kasdien kalbasi su dievais, angelais. Jis klausinėja visokių dalykų, kurie dvasiniame gyvenime yra tik kliūtis. Tikrasis Dievas Sutverėjas visuomet pats reiškiasi per Dievą Šventąją Dvasią. Jei mes klausinėjame dievų, kaip Zekai, tai galimai atsako arčiausia esančios piktosios dvasios. Su angelais tas pats. Jie skirti garbinti ir šlovinti Dievą, yra tarpininkai tarp Jo ir žmogaus. Per V. J. Kristų skirti tik IŠGANYMUI. Kas klausinėja angelų, tas yra okultistas, kuriam atsako tamsybių piktosios dvasios. Šiuo atveju titanai. Piramidės yra ryšio priemonė arba raganių įrankis bendravimui su tamsos galybėmis ir niekuomet su Dievo Šventosios dvasios angelais.

 3. Matai, kaip kvailina visus. Kaip jie ten pinigus neša,viską gatavi atiduoti. Matyt, kad prarado Dievo malones ,nes pažeidė Dievo įsakymus.

 4. Atvyksti iki skelbimų lentų. Matai akmenimis sumūrytus vartus, sunkius , baisius . Juose eini, pasak zekų palieki nuodėmes savo, imi kitų, apsikeiti energija. Pamatai vilties prisijungti prie titanų švyturį. Pasikrovęs baterijas , nusileidi prieš Švč. Trejybės kryžius, kur nukryžiuota visa Dievo Šviesos TREJYBĖ . Įsitamsini dar labiau, mirties ženklu kryžiumi be Kristaus tampi tinkamu žengti titanyčion , piramide pavadinton.Ten atiduodi energiją į žaibolaidį,kuris aprašytas, matosi . Pasiženklini prie titaniško stalelio, ratuose. Išėjęs pagarbini titanus pasivadinusius angelais, Elijumi.Laimingas, įsivaizduojąs, kad gavai energijos,grįžti namon.

  TURTO GEIDŽIANTYS

  MERKINĖS TITANYČIOS DIEVAI.

  TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •Titanai gali gimti tada, kai jų abudu tėvai yra Titanai, arba tada, kai motina yra Titanė, o tėvas labai senas vampyras.

 5. Objektas vadinamas Merkinės piramide yra titanams satanams. Povilas pasakoja tai joutūbėje biblistui A.Vėberiui. Vadinasi: Merkinės “poviliukas”. Viskas, KAS TEN BE SAIKO PRIKRAUTA, PRISODINTA YRA TAM, KAD NUKREIPTI DĖMESĮ . Aplink stabai, antikristiniai kryžiai, akmenys titanams prisišvartuoti prie griešnų bedvasių. Pakrikštytuosius visų konfesijų dvasininkai perspėja nevykti ,susilaikyti nuo ten rekomenduojamų satanistinių ritualų titanams. Įdomus,beveik tikroviškas matymas: joutūbėje: Atskleista merkinės piramidės paslaptis .įrašas.

 6. Joutūbėje įrašius: Atskleista# merkinės# piramidės # paslaptis. Kitas : merkinės “poviliukas”.

 7. Piramidė yra raganių, mirties simbolis. Juodukai naudoja. Va,ten ateiviai nori visus susemti po smerties. Akmenyse tupi,stabuose, kur angelu vadinas. Meluota buvo zeko, kad ten buvo pats titanas, o ne kokis gabrylas.vadinas visas širdis susems, nes širdžių tipo šventovė. Joutūbeje povilas apie titanus įrasas: merkines “poviliukas”.

 8. Tos būtybes primoke povyliuką iš bažnyčių imti energijas,rasė zekutis.kvailiukai, kurie neišryškinę to dar rėmė titanus tuos.o kiek visko ten prigrūdo ,net koktu pamačius tuos akmenis ar statujas .

 9. Įrašė: Atskleista# Merkinės # piramidės# paslaptis1. ………….. buvo aišku iš karto, kad tai reptai.

 10. Reikia skubiai grįžti ten, kur esate krikštyti,teirautis apie tai dvasininkų, ką dabar daryti, jei rėmėte tai pinigais, auka,vaikščiojote ten . ATGAILA IŠ VISO GYVENIMO GALI IŠGELBETI, JEI BUS ATSISAKOMA TITANO PASLAUGŲ ATEITYJE. Piramidėj buvote? Bėkite ,kur tik galite, melskitės ,gal net pas egzorcistus kreipkitės. Kitaip pražūtis su tais titanais vampyrais melagiais per zekus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite