Pagrindinis > Naujienos > Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

 

Vietos, tampančios traukos objektais, visada turi savo unikalią istoriją (dažnai netgi legendomis apipintą), kuri apsigyvena toje vietoje, kviesdama lankytojus nuolat prie jos prisiliesti. Skirtingi tikslai žmones veda į tokias vietas: paprastas smalsumas, tikėjimas ten patirti netgi transcendentinių potyrių, sveikatos, ramybės ar laimės paieškos ir t.t. Ne vienas Sūduvos krašto žmogus (kaip ir daugybė žmonių iš visos Lietuvos, netgi iš užsienio) tokiais asmeniniais tikslais vyksta į Česukų kaimą, esantį prie Merkinės (Varėnos raj.), kur traukos vieta yra tapusi trišonė piramidė bei šios vietovės šeimininko Povilo ŽĖKO sukurta aplinka. „Mūsų savaitė“ šįkart per daug nesidomėjo piramidę aplankiusių žmonių įspūdžiais, nesiryžo tyrinėti „magiškųjų“ patyrimų, o tiesiog leidosi į kelią, ir skaitytojams šią unikalią vietą bei jos šeimininką pristato iš arti.

„Mūsų savaitės“ žurnalistę pasitikęs Česukų kaime, prie pat piramidės, jau nuolat gyvenantis Povilas Žėkas iškart patraukė dėmesį sklindančiu nuoširdumu ir šiluma. Aiškiai matėsi viena: tai, ką šis žmogus sukūrė ir tebekuria, yra to tvirto tikėjimo rezultatas, arba, kitaip tariant, – kelias, į kurį jis buvo pašauktas dar vaikystėje…

Apreiškimo įprasminta vieta

Povilo Žėko (g. 1983 m.), kaip pats pastebi, jau gimimas buvo su tam tikru lemties palytėjimu – gimė jis antrąją Velykų dieną. Užaugo gimtajame Alytuje, baigė Alytaus Jotvingio gimnaziją… Rodos, įprasta jauno žmogaus biografijos dalis. Vis dėlto nuo pat vaikystės Povilo gyvenimo būta dalykų, kryptingai vedusių jį prie dabartinio kelio. Kaip pats teigia, nuo mažumės turėjęs ryšį su savo angelu sargu, kurį, kaip įprasta mažiems vaikams, tuomet vadindavo nematomu geriausiu draugu. Jog tai ne šiaip sau vaikiškos fantazijos, įsitikinta, kai Povilui buvo septyneri. Tuomet, 1990 m. rugpjūčio mėnesį, Povilas kartu su šeimos nariais, giminaičiais dalyvavo šv. Roko atlaiduose Merkinės bažnyčioje. Berniukas mintyse išgirdo balsą, aiškiai sakantį: „Aš sveikinu tave, vaike…“ Šį balsą Povilas dabar laikytų apreiškimo pradžia, mat po to įvykiai rutuliojosi tiesiog žaibiškai. Po atlaidų šeimynykščiai rinkosi Česukų kaime – Povilo senelių sodyboje, kur dalis giminaičių ir nakvojo. „Trečią valandą nakties, – pasakoja P. Žėkas, – visi buvome pažadinti tarsi griaustinio garso, o staigiai sukelti ant kojų kieme išvydome neįtikėtiną reginį: didžiulis šviesos srautas, atsiradęs tarsi vietoj sustojus žaibui, nutvieskė naktį (paslaptingą šviesą regėjo žmonės net už 3 kilometrų būdami). Tame šviesos sraute aš išvydau angelo sargo, tiesiančio ranką iš širdies, figūrą.“  Pasak Povilo, visas šis įstabus reginys truko apie 20 minučių, paskui viskas sutemo, o visiems regėjusiems tai tapo įrodymas, jog ši vieta yra paženklinta dieviškąja malone. Tiesa, ton vieton, kurią ženklino paslaptingas šviesos srautas, apie metus negalima buvo eiti – per stipri energetika buvusi, kuri po metų nuslūgo, tačiau po to ten nuėjus žmogų apimdavo teigiami potyriai, savijautos pagerėjimas. Kitaip tariant, tą vietą įprasmino apreiškimas.

Traukos objektas – trišonė piramidė ir ją gaubiantis stiklinis kupolas

Povilas, kaip teigia, po to įsimintino įvykio įgavo teisę su savo angelu sargu mintyse nuolat bendrauti (šis bendravimas atstojo draugus, leido ateities įvykiams užbėgti už akių), tačiau sulaukęs 12 metų iki pilnametystės šią teisę prarado: pertrauka buvo reikalinga, kad Povilas fiziškai, psichiškai ir dvasiškai subręstų.

Sulaukus pilnametystės, kaip teigia P. Žėkas, prasidėjo II – asis etapas, kurį pastebėjo jau ne vien artimieji: tai buvo didelių darbų metas. Intensyvus procesas, iš aukščiau duotas įgaliojimas skleisti žinias, didžiulis informacijos srautas apie visatą, gėrį, blogį, sielą… ir – dabar jau garsiosios piramidės statybos. 2002 m. pastatyta trišonė piramidė buvo kaip pažadas ne tik ryšį su Dievu pajusti, bet ir fizinę bei dvasinę sveikatą teikti. Apie garsiąją Merkinės piramidę per dešimt jos gyvavimo metų kalbėta ir rašyta buvo išties daug ir visaip: vieni lankytojai džiaugėsi išsigydę nuo ligų, atgavę dvasios ramybę, kiti teigė jokio poveikio nepajutę – pasaulis margas. Būta ir rimtų išpuolių prieš šį statinį, ypač kai piramidė buvo apdengta stikliniu gaubtu. „Tikrieji stebuklai čia vyko ir vyks ilgai“, – nesiliaujantį susidomėjimo fenomeną bei lankytojų būrius traukiančią vietą apibūdina pats šios vietovės šeimininkas.

Grįžkime į dešimtmečio istorijos pradžią. Trišonė piramidė vos išdygusi sukėlė didžiulį susidomėjimą: apsilankyti Česukuose ir pamatyti piramidę bei joje pabūti žmonės skubėjo iš vis tolimesnių Lietuvos vietovių, netgi užsienio. Pasklido garsas apie neįprastas – gydomąsias – erdvės, kurioje stovėjo Trišonė, savybes. Akivaizdžių fizinės bei dvasinės sveikatos pokyčių patirdavo daugybė žmonių, netgi būta žaibiškų pokyčių-stebuklų: dėl įvairių priežasčių judėjimo negalią turintys žmonės čia pat – dar meditacijos-maldos metu – atsistoję pradėdavo vaikščioti (kartais nežymiai prilaikomi juos atlydėjusių artimųjų), atslūgdavo ilgą laiką žmones kamavę įvairiausi skausmai, normalizuodavosi cukraus kiekis kraujyje, atsistatydavo sutrikusi kraujotaka („sušyla“ stingti linkusios rankos, kojos; atsistato normalus kraujospūdis), pradėdavo gyti uždegiminiai procesai, įvairūs vidaus organų susirgimai ir t.t. Tačiau tikrai ne visų lankytojų siekiai realizuodavosi tuojau pat: kaip aiškina Povilas, žmogus turi būti pasiruošęs priimti Dievo malonę. Tai suvokę žmonės lankydavosi nebe vieną kartą taip patirdami laipsniškus pokyčius, kol pasiekdavo trokštamą rezultatą. Tiesa, niekuomet netrūko ir skeptikų, kurie savo vizitą Česukuose reziumuodavo vienu žodžiu: „nesąmonė“.

2009 m. gruodį P. Žėko piramidei iškilo grėsmė – jis susidūrė su biurokratais, nusprendusiais ją nugriauti. Į turizmo maršrutus įrašyta vadinamoji Merkinės piramidė valdininkams užkliuvo tuomet, kai virš jos iškilo maždaug 12,5 metro aukščio stiklo kupolas. Garsiosios piramidės ir kupolo sumanytojo P. Žėko teigimu, pastačius stiklo konstrukciją, buvo baigti erdvės formavimo darbai, ir piramidė įgavo maksimalią galią, kuri leis ne tik atsilaikyti prieš biurokratus, bet ir vykdyti didžiąją funkciją – generuoti gerąją energiją.

Merkinės piramidės erdvė tebekuriama

Merkinės piramidės vidaus erdvė, kaip minėta, jau baigta formuoti. Esminiai darbai buvo atliekami 2010-aisiais – pastačius piramidę gaubiantį skliautą. Tais pačiais metais įvyko ir Šventosios Dvasios atėjimo šventė, kurios metu piramidės erdvės kūrėjai bei lankytojai, kaip teigia P. Žėkas, patyrė ypatingą Dievo malonę: Aukščiausiasis palaimino žmonių jau nuveiktus darbus Merkinės piramidės erdvėje bei leido pajusti Šventosios dvasios artumą, kuris neblėsta iki šiol. Tą liudija ir dvasiškai atviri, jautrūs žmonės, kurie bent kartą apsilankę Merkinės piramidėje ją nuoširdžiai lygina su visuotinai pripažintomis šventovėmis, esančiomis tiek Rytų, tiek Vakarų pasauliuose.

Tuo tarpu Merkinės piramidės aplinka per keletą pastarųjų metų buvo ir toliau intensyviai vystoma: įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, lankytojų (ypač neįgaliųjų) patogumui nutiesti takai, apjungiantys svarbius Merkinės piramidės erdvės elementus, įrengtas šiuolaikiškas WC. Taip pat daug dėmesio skirta aplinkos grožiui: atnaujinti jau esantys bei suformuoti nauji gėlynai, žmonių patogumui bei poilsiui sodybos teritorijoje pastatyta daugiau suolų, informaciniuose stenduose papildyta informacija anglų bei rusų kalbomis. Šiuo metu projektuojami simboliniai vartai, per kuriuos žengdami sodybos svečiai „apsivalys“ nuo juos slegiančių įkyrių, neigiamų emocijų bei minčių, pajus dvasinį pakylėjimą, pasirengs meditacijai Merkinės piramidėje. Na, o kitų metų pavasarį numatomas dar vienas šventiškas įvykis. Šalia Merkinės piramidės bei kupolo bus įrengta Angelo erdvė, kurioje lankytojai patirs dvasinę atgaivą bei galės įsipilti jau pamėgto energinio vandens iš Merkinės piramidės.

Laima GRIGAITYTĖ

Nuotraukos iš asmeninio Povilo Žėko albumo.

P.S. Pokalbis su Povilu Žėku – netrukus.

84 komentarai(-ų) “Merkinės piramidė: vieta, kurią įprasmino apreiškimas

 1. toji piramidė su geokupolu. Kaip ten Povilas rašo savo raštuose, kur LITERATŪRA MERKINĖS PIRAMIDĖ, kad dievas tėvas turi dievą tėvą,išeitų turim dievą senelį. Ar blogai nukopinio piramidės balsas nuo kitų raštų,ar serga rašytojas ten?

  1. Merkinės piramidės erdvės įkūrėjas P.Žėkas užrašo, ką diktuoja jo dievukas Balsas. Pradžioje diktavo ir vadovavo žodžiu, kaip pastatyti su juo bendravimui strypinę piramidę. Vėliau, kaip viską paįvairinti žmonių priviliojimui į ten. Balso mokinys (sūnus) sukonspektavo, ką diktavo titanų sukurtas dvasiukas. Tuos konspektus įkėlė į savo svetainę pavadinimu: Literatūra – Merkinės piramidė. Dvasinė informacija – „Nuodėmės ir dorybės” (2011 m.) .

 2. Jis parašė knygą „ Aklas aklųjų vadovas“,daug straipsnių apie tai. Keletą ištraukų iš minėtos knygos paskaitykime : „Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli!
  Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu… O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse.
  Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais.
  Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams.
  O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8).
  Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą!
  Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti…
  Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio…
  O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo…“ (2 Korintiečiams 4, 3).
  Horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas iš kortų, kavos tirščių ar užkalbėjimas nuo ligų – simpatija, yra burtininkavimas, – baltoji magija. O baltoji magija, tai pabalinta juodoji. Juodas grabas, perdažytas baltai. Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas! Tai nėra liaudies medicina. Tai nėra biblinės gydymo priemonės! Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!

 3. Biblijos studijos fondas apie Merkinės piramidę

  TIESOS ŠAUKLIAI A.Vėberis liudija : „ Merkinės piramidė pastatyta Česukų kaime, privačioje Žėkų valdoje, tai jaukas spąstams arba dar vieni Lietuvoje išdygę pragaro vartai. Suveikė sapalionės apie antgamtines vizijas ir įvairių dievų anomalijas, kurių P.Žėkas paaiškinti negali. Tipo, virš proto ribų.
  Paklausius vieno keliauninko Petro, kuris į piramidę apsilankė su invalide savo mama jau penktą kartą sako, kad daugiau nebegrįš, nes apart kančios, jokios pagalbos iš tos ,,šventyklos“ nesulaukė. Kitas artimiausias piramidės kaimynas stebėjosi žmonių kvailumu ir naivumu, kad apsilankantys tiki šios vietos išskirtine aura ar dvasine galia. Tai akivaizdus verslas priešinantis Dievo valiai. Artimiausias kaimynas pasakojo, kad Povilo atsigimimas į savo protėvius. Tai liga arba apsėdimas. Mat, jo senelė turėjo savotiškų silpnybių.
  Apie Merkinės ,,šventovę”, paklausius P.Žėko, jis jau kalba daugiau realistiškai ir sako, kad pats tobulėja. Sugalvotas mitas apie dvasines galias čia žmones neva gydo. Tik neaišku nuo ko? Manyčiau nuo fanatizmo ar šizofrenijos priepuolių bei aklo pasitikėjimo klaidintojo išmone. Šėtonas tą darbą sugeba atlikti meistriškai .
  VARTAI Į PRAGARĄ arba JAUKAS SPĄSTAMS APTEMUSIO PROTO ERA. Plastmasiniai ,,bambaliai” ,,šventam vandeniui“ iš artezinio šulinio. Metalo konstrukcijos satanistinės priedermės ir masonų ženklų statinys. Jis ganėtinai įspūdingas ir viliojantis. Tai jaukas spąstams. Pakėlus vazos dangtį pasigirsta paslaptingas garsas, tarsi lįstų šėtono dvasia iš pragaro. Vazų viduje įdėti plastmasiniai maišeliai su pritrupintomis ,,plotkėmis”. Visur slypi sukonstruoti paslapties šydai: muzika, garsai, satanistiniai ir masonų ženklai. Apart beprasmių kelionių, tuščiai laiko švaistymo vėjais, išlaidų, o pakliuvus į piramidės vidų įtampos, savotiškos baimės ir krintančių materialinių turtų į aukų dėžutę ar vandens ,,bambalio“ išsinešimui, su čia pat vazose pateikiama ,,užkanda‘‘ vadinama ,,stebuklinga‘‘ duona. Dvasinių turtų gauti daugiau nei meldžiantis užsidarius savame kambarėlyje niekam nepavyks. Nebent trumpam, kol ištuštėja kišenė ir toks lengvatikis iškeliauja anapilin.
  Tokių ,,šventovių“ dvasine prasme, kaip Česukų piramidė, pilna Lietuva. Juk kvailą net bažnyčioje mulkina ir muša, o velnias užlipa net ant altoriaus. Pasėta blogio sėkla duoda vaisių ir bujoja. Į Merkinės Česukų kaimo vienkiemį plaukia žmonės ne tik iš Lietuvos. Eurai į aukų padėtą dėžutę vos ne savomis kojomis įlenda. Kai kas, tikėdamas stebuklų galia, patiki ,,šventiku‘‘ ir milijoną investuoja“.

 4. Va, kas darosi. Kaip buvo visi pajungti demonų, kurie vyko. Apie panašius atvejus, kaip čia pasakoja Paulius jotūbėje. Vadinasi : iš pragaro pas Jėzų.

 5. hhhh…baisu, kur protas,kad atsisakyti savo parapijos ir te vykti pas tuos demonijus titanus, kaip rašo povyliuks, kad anie piramidės devai.

 6. MERKINĖS PIRAMIDĖS ATSIRADIMO ISTORIJA I Labai dažnai Balsai pasigirsta vaikystėje. Be jokių pastangų ir norų, tiesiog berniukas ar mergaitė ima tuos balsus girdėti ir su jais kalbasi. Septynerių metų Povilas išgirdo Balsą Merkinės bažnyčioje, kuris vaikui prisistatė ANGELU Sargu. Balsas pirmąsyk jį užkalbino tiesiog iš oro. Davė vaikui pojūtį, kad jis išrinktasis, ypatingas, nes būtent jį pasirinko. Mama iš karto suprato teisingai, kad tai lyg bausmė, o ne kokia Dievo dovana. „Angelas“ visais būdais atmetinėjo mamos Onos įtarimus, kad jos sūnus kažką nežemiško girdi. Nelabasis kėlė tą vaiką į padanges ir miglotai užsiminė apie jo laukiančią ypatingą misiją. Povilas su mama Ona, ypač nesusigaudantys dvasiniuose dalykuose, ištyžo nuo malonumo , manantys, kad iš tiesų bendrauja su Dievo tarpininku angelu. Kitądien po perkūnijos ir žaibo trenksmų, blyksnių – Žėkai pradėjo galvoti, kad tai jau ir yra misijos pradžia. Balsai tuo pasinaudoję , kad Povilas beveik kasdieną ieškojo progos juos išgirsti – pradėjo su juo bendrauti. Vakarais vaikas pasakodavo mamai, ką naujo sužinojo ir patyrė. Ir taip penkis metus Povilo mama užuot meldžiusi Dievo pagalbos sūnui, prašinėjo Povilo, kad šis klausinėtų „angelo“ visokių žemiškų niekniekių. Tariamas angelas anksčiau vizitavęs kaip malonė, dabar lankosi kasdien, ir atsiliepia pašauktas, užkalbintas. Povilui sako esąs angelu, Dievo siųstuoju, tiesiog antgamtiniu bičiuliu. Kad nesukeltų įtarimų, pačiu dievu prisistato rečiau. Povilas su mama Ona lankė bioenergetikų paskaitas Alytuje , skaitė ezoterines knygas, su bičiuliais domėjosi Ošo meditacijomis, Satje Sai Babą ir kitus okultistus magus laikė šventaisiais. Antras kelias sulaukus pilnametystės(aštoniuolikos) irgi siejamas su intesyvesnio kontakto paieškomis. Balsas ėmė siųsti vizijas apie savo aplinką. Prisistatančios dievu ar angelais dvasios, turinčios savitai viliojančių bruožų, vėl ėmė kviestis bendravimui. Povilas, be dievų ir angelų, įgyjo daugiau pažįstamų ir bičiulių žmonių, kurie su juo kontaktuoja iki šiol. Iš tikrųjų, Balsai pervedė savo žmogų Povilą ir jo bičiulius į atitinkamą kompaniją, ir jau perleido jų globai. Pasiūlyta užduotis padaryti statinį iš trijų metalinių strypų. Strypai reikalingi, kaip antenos kontakto užmezgimui su tomis balsų būtybėmis. Pasiūlė tada, kai įsitikino visiškai aklu ŽĖKŲ atsidavimu jiems ir tuo, kad pavyksta sugundyti per puikybę. Balsas iš šalies jam pasakojo paslaptis, kurių jau – tiesą sakant – nebėra kaip patikrinti, išskyrus Povilo pranašautą 2012 metų pasaulio pabaigą . Angelas balsas pasisiūlė Povilui, kaip išrinktajam, pačiam tapti Mokytoju, o mokinių žadėjo parūpinti, jei jis pastarojo klausysiąs visą gyvenimą. Povilas būdamas paklusnus balsams , pasitelkdamas draugus pastatė tuos tris metalinius strypus(antenas), kuriuos sujungė bendra viršūne. Visa tai balso nurodymu pavadino PIRAMIDE. . Vis dėlto reikėjo panaudoti Dievo Šventosios Dvasios apsaugą jau pirmojo kontakto metu. Vaikui tai turėjo paaiškinti mama Ona . Privalėjo šauktis Marijos ir visų šventųjų pagalbos. Niekuomet neišsižadėti savo krikšto Bažnyčios, joje teikiamų šventų sakramentų, ypač krikšto, kuris yra, kaip apsauga nuo tų NELABŲJŲ DVASIŲ. Galbūt eiti pas psichiatrą. Kontaktuotojas suprato, kad tai tolygu ilgam užrakinimui ir nesiryžo konsultuotis. Praktiškai išsikapstymo nėra, jei neatmetama Piktojo intervencija , nesugrįžtama pas V.J.Kristų. Ne kiekvienas dvasininkas gali pagelbėti. Bažnyčios kunigas dažniausiai įtars turįs reikalą su psichiniu ligoniu ir gali nesileisti į kalbas. Tik profesionalus egzorcistas, kuris vienintelis iš karto gaudosi situacijoje, gali išgelbėti bent nuo dalies apsėdusių dvasių. Piktojo balsai sieloje žiaurūs ir baisūs. Joks kontaktuotojas ir jo bičiūliai be pasekmių neišsikapsto. Viskas vyksta panašiai, kaip tam verslinkui apie kurį Povilas pasakoja tinklalaidėje apie angelus. Pakol nesimeldė žmogelis, viskas buvo idealu, klestėjo verslas, netgi priešus nugalėdavo. Kai tas verslininkas pradėjo krikščionišku keliu eiti, verslas griūvo, nesisekė . Nelabieji tamsos angelai pradėjo putotis, visaip trugdyti eiti TIESOS IR MEILĖS DIEVUI IR ŽMONĖMS KELIU. Panašiai buvo, kai statė kupolą Žėkai su bičiuliais . Nugalėjo visus priešus, nes NELABIEJI BALSAI BUVO SU JAIS IR LIKO IKI ŠIOLEI.

  1. balsai kalba daugeliui ligoniukų,velniai arba ateiviai. kitaIP NEBŪNA. PSICHIATRAI TURI DAUG TOKIŲ ATVEJŲ IR JIE DEJA NEPAGYDOMI.

 7. VMI patikrinti visų ten gyvenančių Žekų pajamas per paskutinius penkis metus. Pavedimai bankuose, pašto perlaidos pašte, wester union. Kiek padidęjo lėšos juose,ar teisėtai gautos, kiek 15 % mokęta virš trijų tūkstančių gautų dovanų.

 8. Dievas niekuonet nekalba kasdien ir angelai taip pat. Tai balsai, kurie užmezga ryšį paprastai su vaiku,kalba kasdien, jei tėvai nenutraukia, nėra pamaldūs Kristuje, nuodėmingi. Jei vaikas pripratinamas prie jų, daro pertrauką demonijai, vėliau ,kai vaikas nori jų pilnametystėje vėl pradeda kalbeti tie balsai prisistatantys angelais,dievais. Jei ona būtų meldusis nuoširdžiai, nelankyti bioenergetinių ezoterizmo paskaitų, o Povilas bent žegnotųsi, visi būtų pabėgę. Tie balsai labai godūs, visko prisako labai daug, nusako visokių niekniekių pridaryti,stabų pristatyti, akmenų,ratų,vanduo būtinas jiems, strypai bendravimui ir t. T.

 9. REIKIA IŠSIŽADĖTI,JEI BIBLIJA IR DIEVAS TAVO KELIAS. *Aš atsižadu stabų garbinimo, raganavimo, būrimo, juodosios ir baltosios magijos, prietarų, okultizmo, ezoterikos, Naujojo amžiaus judėjimo dvasios ir visų blogio jėgų, kurios mane pavergė – pavyzdžiui per netikrų dievų garbinimą, lankant nekrikščioniško kulto vietas( piramidę), per astrologiją, ekstrasensus, numerologiją, ), horoskopų sudarymą, būrimą iš delno, spiritizmą, per laimės amuletų naudojimą, Taro kortas, mandalas, švytuokles, virgules, jogą, Dzen-meditaciją, reiki, čakras( mama žemė Alantoje), daiktų kilnojimą demoniškų jėgų pagalba, automatinį rašymą ir dvasinius išgydymus šamanų bei mediumų pagalba, grįžimą į praeitą gyvenimą, per su okultizmu susijusių daiktų laikymą namuose ir kitas panašias okultines praktikas .

  Įst 18,9-12 9 Kai įeisi į žemę, kurią Viešpats, tavo Dievas, tau duos, neišmok daryti tų tautų bjaurysčių. 10 Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, 11 nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų, nei žynių, nei raganių. 12 Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas, prieš tau užimant kraštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE