Pagrindinis > Naujienos > „Miesto dienų 2017“ varžybos pritraukė sporto aistruolius

„Miesto dienų 2017“ varžybos pritraukė sporto aistruolius

Marijampolės „Miesto dienos“ visada kupinos sportinio įkarščio. Ir šiemet vyko varžybos ir turnyrai, kurie gausiai pritraukė sporto aistruolių ir žiūrovų. Smagu, kad sportininkai atsiliepia į organizatorių kvietimą ir buriasi į komandas ar dalyvauja asmeninėse rungtyse. Tuo labiau, kad ir oras šiemet buvo palankus lauko sportui.

Tarptautinėse karšto oro balionų, kurie kasmet papuošia Marijampolės padangę, varžybose šiemet „Miesto dienose“ sėkmė lydėjo Vytą Kerdoką. Nuo jo nedaug atsiliko tos pačios šeimos atstovai – tėvas Rimas Kostiuškevičius, kuriam už sportinę veiklą ir Marijampolės vardo garsinimą šventės proga buvo įteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis, ir sūnus Rokas Kostiuškevičius – jie užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

Tinklinio varžybose „A“ lygoje pirma buvo „Taboo“ komanda, antri ir treti – „Depa“ ir „VIK“ komandos. „B“ lygoje laimėjo „S&SS“ komanda, antroje ir trečioje vietose liko komandos „Marijampolė“ ir „Emis“.

Šaškių šeimų turnyre prizines vietas laimėjo Undaravičiai (pirma vieta), Stankevičiai (antra vieta) ir Andziuliai (trečia vieta).

Krepšinio 3×3 varžybose tarp 1995 metais gimusiųjų ir vyresnių niekas nepralenkė komandos „Rokas“. Antra buvo „SKK-2“ komanda, trečia – „Liudvinavas“ komanda. 2002–2004 m. gimusių krepšininkų tarpe stipriausia buvo komanda „Astronautai“, antra – komanda „Traumatologai“. Tarp 1999–2001 m. gimusiųjų pirmi buvo komanda „Spalvotieji“, o bendroje grupėje laimėjo komanda „Astronautai“. „Traumatologai“ liko antri, o „Spalvotieji“ – treti.

Futbolo turnyre laimėjo Lietuvos Seimo komanda. Ji aplenkė Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Marijampolės savivaldybių komandas.

Šeimų futbolo turnyre pirmąją vietą iškovojo Birdzilauskų šeima, antrąją – Kisieliauskai, o trečiąją – Čeplikai.

Moksleivių regbio turnyre vietos pasiskirstė taip: pirma vieta – Mokolų mokyklos-darželio komanda, antra vieta – „Saulės“ pradinės mokyklos jaunieji regbininkai, trečia vieta – „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos sportininkai ir ketvirta vieta – „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda.

Karate varžybose pirmavo Matas Janulevičius ir Adas Žilvys, antri – Rokas Damulis, Dominykas Bražinskas, treti – Kajus Linkūnaitis, Andrijanas Abraitis.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE