Pagrindinis > Naujienos > Tarptautinė vaikų gynimo diena, lydima teatro

Tarptautinė vaikų gynimo diena, lydima teatro

 

Mažuosius visada traukia ir lavina teatro magija. Galbūt dėl to Marijampolės savivaldybėje Tarptautinę vaikų gynimo dieną nuspręsta pasitikti su teatru. Mažieji marijampoliečiai buvo pakviesti apsilankyti Marijampolės dramos teatre, kur jiems dovanotas Visagino kūrybos namų studijos „Viol@“ parengtas miuziklas „Laimės šaltinis“. Muzikiniame spektaklyje daug įvairių personažų ieško stebuklingo šaltinio, kurio reikia tik lašelio, kad išgytų visos ligos. Bet jį rasti nėra paprasta, mat „Laimės šaltinį“ saugo baisieji lokiai… Vis tik miuziklo pabaigoje buvo atskleistas būdas, kaip rasti stebuklingą šaltinį.

Miuziklą režisavo buvusi marijampolietė Violeta Cvirkaitė-Bendelston. Prieš spektaklį ją, sugrįžusią nors trumpam į gimtinę, pasveikino laikinai Marijampolės savivaldybės mero pareigas einanti Irena Lunskienė. Laikinoji savivaldybės vadovė kreipėsi ir į susirinkusius vaikus bei jų tėvelius. Ji priminė, kad šiandien, birželio 1-ąją, pasaulis mini Apsikabinimų dieną, tad kvietė vienas kitą apkabinti ir kartu stebėti nuotaikingą muzikinį spektaklį, kurį vaikams organizavo Savivaldybė.

Proginį renginį pradėjusi Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė priminė, kad Lietuva pagal rūpestį vaikais ir vaikų teisių apsaugą užima gana aukštą 26-ą vietą tarp pasaulio šalių, o sunkiausia išlieka Afrikos vaikų padėtis. Ji palinkėjo visiems vaikams augti sveikiems ir laimingiems.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotrauka.

Komentaras “Tarptautinė vaikų gynimo diena, lydima teatro

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE