Pagrindinis > Naujienos > Naujausia informacija iš Marijampolės ligoninės!

Naujausia informacija iš Marijampolės ligoninės!

Šio ryto duomenimis, nustatyti 6 nauji COVID-19 atvejai: 2 pacientai ir 4 personalo darbuotojai (iki šiol bendras skaičius nustatytų atvejų ligoninėje – 24).

Vakar buvo ištirta 139 ligoninės darbuotojai ir 16 ligoninėje stacionarizuotų pacientų, kol kas iš laboratorijos dar nėra gauta 32 asmenų atsakymai.

Šiandien kartu su mobilaus punkto pagalba planuojama ištirti apie 300 ligoninės darbuotojų ir pacientų.

Ligoninėje situacija yra labai rimta, tačiau masinis visų darbuotojų ir pacientų tyrimas teikia vilčių, kad židinio plitimas bus sustabdytas. NVSC aktyviai tiria visus galimus kontaktus, bandydamas užkardyti visus galimus plitimus į kitas įstaigas, kuriose galėjo dirbti ligoninės darbuotojai.

Turime ir kuo pasidžiaugti – visi Marijampolės greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai buvo ištirti ir visų atsakymai neigiami.

Pagrindinis iššūkis šią akimirką – užtikrinti būtinąsias paslaugas ligoninėje su gerokai išretėjusiu personalu (dėl ligos ir dėl saviizoliacijos).

“Šiandien dar kartą kreipėmės į visas privačias pirminės sveikatos priežiūros klinikas ragindami visus galinčius medikus ir slaugytojus laikinai padirbėti ligoninės priėmime tam laikui, kuriam trūksta ligoninės personalo”, – teigia Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. – Nuoširdžiai dėkoju Marijampolės PSPC direktoriui, kuris užtikrindamas mobilaus punkto nuolatinį darbą, Karščiavimo klinikos veiklą, savo įstaigos nenutrūkstamą darbą, šią akimirką sugebėjo surasti dar pora gydytojų, kurie sutiko dirbti ligoninėje. Ačiū visam šios įstaigos personalui už „kovinę“ parengtį ir naujų iššūkių sėkmingą įveikimą! Nuolat palaikome ryšį su Kauno klinikomis dėl visų kylančių iššūkių, dėkoju šios įstaigos vadovams už bendradarbiavimą.”

“Mieli medikai, šiandien kaip niekada reikalinga jūsų supratimas ir pagalba, todėl prašau visų galinčių medikų atsiliepti į šį raginimą, paraginti savo kolegas kitus medikus padėti užtikrinti ligoninės veiklą – šiandien atėjo laikas padaryti „tai, kas nepriklauso“ saugant mūsų žmonių sveikatą ir gyvybes”, – kreipiasi į medikus meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE