Pagrindinis > Naujienos > Neatlygintinos kraujo donorystės akcija Marijampolėje

Neatlygintinos kraujo donorystės akcija Marijampolėje

 

VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“, tęsdamas jau 7-ąjį Neatlygintinos kraujo donorystės turą per Lietuvą, neaplenkė ir Marijampolės.

Marijampoliečiai šiemet, kaip ir pernai, aktyviai dalyvavo akcijoje. Kraujo centro darbuotojai džiaugėsi, kad nemokamai duoti kraujo ir padėti tiems, kuriems ši pagalba reikalinga, akcijoje „Kraujas jungia mus” panoro net 186 Sūduvos sostinės gyventojai. Pernai 6-oje donorystės akcijoje Marijampolėje neatlygintinai kraujo dovanojo 154 žmonės.

„Aktyvus marijampoliečių dalyvavimas šių metų kraujo donorystės akcijose rodo, kad bendruomenė jau supranta, kokia kilni ir prasminga misija – išgelbėti kito žmogaus gyvybę dovanojant savo kraują. Augantis donorų skaičius rodo, kad nuo 2009 metų organizuojama neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kuria siekiama atkreipti dėmesį į donorystės svarbą ir pritraukti kuo daugiau norinčių ir galinčių tapti neatlygintinais kraujo donorais, kasmet Marijampolėje, kaip ir kituose miestuose, sulaukia vis didesnio dėmesio bei pasiryžimo dalyvauti kraujo donorystėje “, – sakė akcijos organizatorė.

2015 m. Marijampolės savivaldybės ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojo skatinti neatlygintinos kraujo donorystę ir dalyvauti bei prisidėti organizuojant donorystės renginius.

Sveikindamas akcijos dalyvius ir organizatorius, Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda, donorystę skatinančios sutarties iniciatorius ir aktyvus neatlygintinos kraujo donorystės dalyvis, dėkojo Nacionalinio kraujo centro kolektyvui už bendradarbiavimą ir kvietė marijampoliečius aktyviai įsijungti į donorystę bei prisidėti prie šios kilnios misijos propagavimo.

VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ donorystės akcijose jau ne pirmą kartą dalyvavusiems marijampoliečiams ir padedantiems organizuoti kraujo donorystės renginius įteikė padėkos raštus.

Pasaulinei kraujo donorų dienai skirta akcija „Kraujas jungia mus“ startavo birželio 15 dieną ir šiais metais aplankys dvidešimt Lietuvos miestų ir miestelių.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

DSC_0799 jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE