Pagrindinis > Dėmesio! > Norėtume Jus nufotografuoti. Ir padovanoti nuotrauką Jums

Norėtume Jus nufotografuoti. Ir padovanoti nuotrauką Jums

 

Taip jau 6 metus, pirmąjį gruodžio šeštadienį, tūkstančiai pasaulinio judėjimo „Help-Portrait“ fotografų ir savanorių kreipiasi į žmones, kurie dėl susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių negali sau leisti profesionalios fotografijos paslaugų – tai vieniši žmonės, vienišos mamos ar vieniši tėčiai su vaikais, daugiavaikės, sunkiau besiverčiančios, socialiai remtinos šeimos, našlaičiai, sergantys vaikai ar suaugę, senyvo amžiaus žmonės ar… tiesiog liūdnas Jūsų kaimynas.

Projekto idėja yra labai paprasta: surasti žmones, kuriuos norima nudžiuginti nemokamais portretais, nufotografuoti juos, nuotrauką atspausdinti (esant galimybei net įrėminti) ir padovanoti. Visi dalyvaujantys fotografai, stilistai, kirpėjai, makiažo specialistai ir savanoriai dirba be atlygio. Nė viena padaryta nuotrauka nenaudojama jokių programų vykdymui, reklamai ar „portfolio“ demonstravimui.

„Noriu parodyti žmonėms, kad jie yra nuostabūs. Noriu, kad jie jaustųsi svarbūs, ypatingi ir vertinami.“, – sakė JAV garsenybių fotografas Jeremy Cowart, šios akcijos pradininkas.

„Help-Portrait“ renginys vyks gruodžio 6 d., šeštadienį. SŪDUVOS fotoklubas organizuoja mobilias komandas vykti į Sasnavos vaikų dienos centrą, VšĮ Marijampolės vaiko tėviškės namus Avikilų kaime. Galintys vaikščioti, kviečiami ateiti į Antano Beniulio fotostudiją (Gedimino g. 6, Marijampolė, įėjimas iš kiemo pusės, 10 – 16 val.) arba į Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galeriją (P. Butlerienės g. 5, Marijampolė, 10 – 15 val.), kur bus fotografuojami nekasdienėje aplinkoje. Beje, tai gali padaryti ir individualiai kiekvienas fotografuojantis ir norintis palaikyti šią idėją, ką daryt ir kviečiame, ir skatiname.

Lietuviška projekto svetainė – www.Help-Portrait.lt, kur galima atrast ir marijampoliečių grupės, dalyvavusios projekte 2013-aisias metais (fotografijų spausdinimą finansavo Marijampolės savivaldybė) nuotrauką.

Projekto partneriai: Marijampolės savivaldybėMarijampolės kolegijaUAB "Mečislovo Martišiaus mokymo kursai".

Laima KRAUKŠLIENĖ

Sūduvos fotoklubo pirmininkė

http://suduvosfotoklubas.lt/

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE