Pagrindinis > Naujienos > Nuoširdūs sveikinimai šimto metų sulaukusiai Magdalenei Palaikienei!

Nuoširdūs sveikinimai šimto metų sulaukusiai Magdalenei Palaikienei!

Šiandien 100 metų jubiliejų švenčiančią marijampolietę Magdaleną Palaikienę sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolita Žukelienė ir Marijampolės miesto seniūnijos seniūnė Dalė Sabaliūnienė.

Sveikindamas šimtametę, meras P. Isoda linkėjo dar ilgų gyvenimo metų. „Džiaugiuosi, jog tokią iškilią dieną galiu būti su jumis ir kartu pasveikinti jus su tokiu nuostabiu jubiliejumi. Lai naujo šimtmečio metai būna dosnūs ir kupini pilnatvės ir šeimyniškos meilės, tikiuosi, jog pragyventi metai paliko išmintį ir neįkainojamą patirtį, kuria dalinatės su čia esančiais. Sveikinu jus tokio gražaus jubiliejaus proga“, – kalbėjo meras P. Isoda.

Pati šimtametė yra kilusi iš Igliaukos kaimo, dabar Marijampolės mieste gyvena su sūnumi bei yra lankoma giminaičių. Magdalena turi 3 sūnus, 6 anūkus, kurie susirinko šiandien paminėti tokį išskirtinį jubiliejų. Pasak artimųjų, jubiliatė visą gyvenimą buvo labai rami, anuomet dirbo buhaltere banke, „Plentuose“ ir „Žemtiekime“, tačiau dabar savo laisvą laiką leidžia nerdama įspūdingų raštų staltiesėles ir sirgdama už savo mėgiamą komandą – Kauno „Žalgirį“. Kaip sakė pati šimtametė, dabar, kai turi tiek laisvo laiko, aktyviai domisi politika, skaito laikraščius bei labai mėgsta žiūrėti TV laidą „Kviečiame daktarą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE