Pagrindinis > Kitos temos > „OnePlus Buds Pro 2“ apžvalga: ir melomanui, ir kasdieniam naudojimui

„OnePlus Buds Pro 2“ apžvalga: ir melomanui, ir kasdieniam naudojimui

Konkurencingame belaidžių ausinių segmente OnePlus Buds Pro 2 vertinamas kaip stiprus pasirinkimas. Jis gali tikti kone visiems, bet ypač patiks tiems, kurie ieško kokybės ir geros kainos derinio. Šioje apžvalgoje gilinsimės į OnePlus Buds Pro 2 technines savybes, privalumus ir naudojimą.

Dizainas ir surinkimo kokybė

OnePlus Buds Pro 2 yra puikiai atrodančios ir labai kokybiškai surinktos belaidės, į ausis kišamos ausinės (angl. earphones). Dėl šios priežasties jos išlieka patogios net ilgai naudojant.

Visoje savo produktų gamoje OnePlus leidžia techniką, kuri stebina techninės įrangos bei surinkimo kokybe, prilygstančia brangesniems analogams. Vos paėmus į rankas jausis, kad čia – premium klasės produktas. Buds Pro 2 ausinės gali būti net kelių skirtingų spalvų, todėl jos atitinka ir unikalius stiliaus lūkesčius.

Garso kokybė

Visos ausinės paprastai perkamos dėl garso kokybės. Visa kita – tik privalumai, o svarbiausia – muzika ar kito audio turinio kokybė. One Plus Buds Pro 2 – ne išimtis.

Pasirodo, viena iš išskirtinių Buds Pro 2 savybių ir yra jų garso kokybė. Šios ausinės turi dinaminius garsiakalbius. Dėl to per jas gerai skamba ir džiazas, ir hip-hopas, šokių ar klasikinė muzika. Itin įspūdingai vertinami šių ausinių žemi dažniai (vadinamieji bosai), kadangi šis modelis sugeba padaryti tai, kas pavyksta labai mažai daliai net ir premium segmento. Jos sugeba garsą atkurti taip, kad žemi dažniai turi gylį, bet neužgožia vidutinių ir aukštų dažnių.

Vien ši priežastis yra pakankama tam, kad One Plus Buds Pro 2 taptų vienu geriausių pasirinkimų melomanams.

Naudojimas realiomis sąlygomis

Dar vienas akcentas, kuris be galo naudingas realiomis sąlygomis – aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) funkcija. Ji veiksmingai filtruoja foninį triukšmą, todėl galėsite pasinerti į muziką, tinklalaidę ar kitą užduotį.

Nesvarbu, ar važiuojate į darbą, ar esate susikoncentravę į kūrybinį projektą, ar tiesiog mėgaujatės muzika namie, ANC iš Buds Pro 2 pasirūpins, kad niekas neblaškytų.

Galiausiai, naudojimą realiomis sąlygomis smarkiai pagerina talpi šių ausinių baterija. Tai yra labai svarbus belaidžių ausinių parametras ir čia OnePlus Buds Pro 2 tikrai nenuvilia. Vartotojai gali tikėtis, kad vienu įkrovimu bus galima garsu mėgautis iki 7 valandų, o iš dėklo dar bus papildomos įkrovos, kurios užteks iki 30 valandų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE