Pagrindinis > Dėmesio! > Palikti automobiliai trukdo tinkamai nuvalyti gatves

Palikti automobiliai trukdo tinkamai nuvalyti gatves

Gatves padengus storai sniego dangai vairuotojams teko prisiminti vairavimo įgūdžius žiemą. Šiuo laikotarpiu ypač daug darbo turi miesto gatves valantys specialistai, kuriems deja ne visuomet pavyksta tinkamai atlikti sniego valymo darbus. Dažniausia to priežastis – draudžiamu stovėjimo metu gatvėse palikti automobiliai.

Maloniai prašome vairuotojus prieš paliekant automobilį įsitikinti, kad jūsų automobilis stovi ne stovėjimą ribojančių ženklų zonoje, o jeigu papildomais ženklais nurodytas konkretus stovėjimo ribojimo galiojimo laikas – nepamiršti nurodytu metu patraukti automobilio.

Tinkamai nuvalytos miesto gatvės netik užtikrina eismo saugumą, tačiau šioje ypač sudėtingoje situacijoje įvairioms pagalbos tarnyboms leidžia laiku suteikti pagalbą.

Todėl palikus automobilį Sporto, Jaunimo, Uosupio, Mokolų, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio arba Kosmonautų gatvėse esančiose riboto stovėjimo zonose patariame savo mobiliajame telefone išsaugoti priminimą apie automobilio patraukimą. Taip padėsite ne tik gatves valantiems specialistams, bet ir visiems marijampoliečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE