Pagrindinis > Naujienos > Paminėtas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kovinės vėliavos įteikimo 20-mečio jubiliejus

Paminėtas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kovinės vėliavos įteikimo 20-mečio jubiliejus

Spalio 24 d. Marijampolėje Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas paminėjo kovinės vėliavos įteikimo 20 -ies metų sukaktį.

Minėjimas prasidėjo Šv. mišiomis Šv. Archangelo Mykolo mažojoje bazilikoje. Po Šv. mišių LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai iškilminga rikiuote šventiškai prisistatydami bendruomenei žygiavo iki Kultūros centro, kuriame vyko iškilmės ir parodos „Kariuomenės vaikai“ atidarymas.

Marijampolės įgulos vadas plk. ltn. Audrius Beinoras priminė bataliono kovinės vėliavos istoriją ir pasveikinęs karius šio sukakties proga linkėjo visiems stiprybės ir vienybės bei apdovanojo tarnaujančius karius, kurie prieš 20 metų buvo liudininkai, kaip Bataliono kovinė vėliava buvo garbingai įteikta tuometiniam LDK Vytenio motorizuotajam pėstininkų batalionui.

Iškilmių metu Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasveikino bataliono karius, ir linkėjo didžiuotis ir laikyti aukštai iškėlus savo kovinę vėliavą.

Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys pasidžiaugė glaudžiu Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono ir savivaldybės bendradarbiavimu, gražiai ryšiais su bei visuomene.

„Jūsų bataliono kovinė vėliava, kaip svarbiausias simbolis, įprasminantis aktyvų bataliono gyvavimo dvidešimtmetį, Jus lydėjo tarnyboje ir tarptautinėse misijose, darbuose stiprinant glaudų visuomenės ir kariuomenės ryšį. Didžiuokimės savo kovine vėliava. Tegul Jūsų kilnią misiją bei kasdienes užduotis ir ateityje lydi nekintančios vertybės, kurios buvo ir yra siejamos su kario profesija – ištikimybė ir garbė, ryžtas ir drąsa, valia ir orumas, profesionalumas ir atsakomybė, pareiga ir meilė Tėvynei“, – linkėjo V. Brazys.

Susirinkusius bataliono kovinės vėliavos įteikimo 20-mečio proga taip pat sveikino LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas, buvęs Vytenio bataliono vadas plk. ltn. Petras Montvila, kitų karinių struktūrų atstovai.

Po iškilmių buvo pristatyta fotografės Agnės Kralikienės paroda „Lietuvos kariuomenės vaikai“. Nuotraukose labai ryškia menine išraiška užfiksuoti Marijampolės įgulos kariškių vaikai. Paroda, kurios sumanytojos ir organizatorės LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos Marijampolės įgulos skyrius, skirta Šeimos metams paminėti.

Šventinę nuotaiką susirinkusiems dovanojo Sausumos pajėgų orkestras iš Alytaus ir Marijampolės kultūros centro styginių ansamblis „Cantare” bei vaikų ir jaunimo choras „Vyturėlis“.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE