Pagrindinis > Naujienos > Parašiutininkų varžybose pergales pelnė marijampoliečiai

Parašiutininkų varžybose pergales pelnė marijampoliečiai

Rugpjūčio 4-6 dienomis Sasnavos aerodrome vyko 33-as atviras Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Šveicarijos, Lenkijos sportininkai bei Latvijos ir Lietuvos kariuomenių atstovai.

Dalyviai varžėsi dviejose įskaitose: buvo nustatyti Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionai ir prizininkai, antroje įskaitoje – atviro Lietuvos parašiutų sporto čempionato laimėtojai.

Asmeninėje įskaitoje varžybų absoliučiu nugalėtoju (po 10 šuolių – rezultatas 0,19 cm) tapo marijampolietis Edgaras Danilaitis, antrąją vietą laimėjo Juozas Kriščiūnas (rezultatas – 0,21 cm),  trečiąją –  Lukas Kučinskas (rezultatas – 0,25 cm) – taip pat Marijampolės aeroklubo sportininkai.

Atviro Lietuvos parašiutų sporto čempionato komandinėse rungtyse pirmąją vietą iškovojo Marijampolės 1-oji komanda (Edgaras Danilaitis, Deividas Raguckas, Juozas Kriščiūnas ir Gediminas Jankauskas), antrąją – Marijampolės 2-oji, trečiąją – Latvijos kariuomenės komandos.

Senjorų tikslaus nusileidimo rungtyje (45 m. ir vyresnių amžiaus grupėje) dalyvauti užsiregistravo 12 senjorų, iš jų 5 marijampoliečiai. Pirmąją vietą laimėjo senjoras iš Latvijos Jevgenijs Fjodorovihs, antrąją –  Lenkijos sportininkas Walter Samojlik , trečiąją – latvis Austris Lauritis. Marijampoliečiams šioje įskaitoje teko tenkintis žemesnėmis vietomis.

Teisėjų kolegijai vadovavo nacionalinės kategorijos teisėja Nina Danilaitienė.

Renginį organizavo Marijampolės aeroklubas.

Rėmėjai: UAB Stevila, Marijampolės savivaldybė, Lietuvos parašiutų sporto federacija, Lietuvos aeroklubas.