Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Pareigūnų „voratinklis“ Marijampolės savivaldybėje

Pareigūnų „voratinklis“ Marijampolės savivaldybėje

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės aps. VPK) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai liepos 18 dieną  tikrino vietas, kuriose galimai platinamos, vartojamos narkotinės ar psichotropinės medžiagos, taip pat siekė išaiškinti pažeidimus, susijusius su nelegalia akcizinių prekių apyvarta, sustiprinti viešosios tvarkos palaikymą Marijampolės savivaldybėje esančiuose parkuose, prie vandens telkinių, sodų bendrijose ir kitose žmonių susibūrimo vietose. Buvo vykdomos prevencijos priemonės siekiant sudrausminti motociklus ir motorolerius vairuojančius asmenis.

Taip pat buvo atliekama asmenų, siejamų su organizuotu nusikalstamumu, sustiprinta kontrolė, tikrintos transporto priemonės su prekybiniais ir tranzitiniais valstybiniais numeriais  dėl vogtų transporto priemonių, bei netvarkingų transporto priemonių registracijos dokumentų ir prekybinių numerių naudojimo taisyklių pažeidimų.

Iki vidurnakčio dirbo devyni policijos ekipažai, buvo patikrinti 126 automobiliai, išaiškinta 14 kelių eismo taisyklių pažeidimų.Visi tikrinti motorinių transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs, ko nepaskysi apie dviratininkus – marijampolietis E. K., gimęs 1987 m., dviratį mynė apsvaigęs nuo alkoholio (3,05 prom. alkoholio), kitam dviratininkui,  taip pat marijampoliečiui K. Ž., gimusiam 1959 m., nustatytas girtumas– 2,03 prom. alkoholio.  Šis asmuo su savimi turėjo dar ir 0,5 litro talpos plastikinį butelį su skysčiu, turinčiu specifinį alkoholio kvapą. Jis pristatytas į Marijampolės aps. VPK budėtojų padalinį.

Pareigūnai šį penktadienio vakarą surašė protokolus T. K., gimusiam 1985 m., ir P. D., gimusiam 1985 m.,  už tai, kad alkoholinius gėrimus gėrė viešoje vietoje, AT pažeidimo protokolas surašytasir V. A., gimusiam 1963 m. – už tai, kad buvo iš kiemo be priežiūros paleidęs šunį.

Pareigūnai taip pat nustatė, kad S, B., gimusi 1988 m.,  nuomojamame garaže Marijampolėje Laikštės g. neteisėtai ir neturėdama prekių įgijimo dokumentų, laikė akcizines prekes – 2 litrus skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą, apie 90 litrų dyzelinių degalų ir 370 vnt. pakelių įvairių rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Buvo tikrinamos ir jaunimo lankomos vietos, automobilių stovėjimo aikštelės, apžiūrimi automobiliai ir jų keleiviai, taip pat buvo patikrinti ir apžiūrėti9 automobiliai, kurie stovėjo atokesnėse vietose.Patikrinta Draugystės g. ir Jaunimo g. esančių daugiabučių namų prieigos. Tikrinimo metu pažeidimų nenustatyta.

Pareigūnų ekipažas Marijampolės mieste, Kumelionių kaime esančioje S/B „Nartelis“, Liudvinavo miestelyje, Buktos bei Liucinavo, Narto, Avikilų kaimuose tikrino galimas paieškomų asmenų gyvenamas bei lankymosi vietas. Patikrinimo metu besislapstančių asmenų surasti nepavyko, tačiau buvo gauta naudingos informacijos, kuri ateityje bus išanalizuota, patikrinta ir, jai pasitvirtinus, bus atlikti reikalingi paieškos veiksmai.

Liepos 18 dieną, vykdant Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro nurodymus, gauta reikšmingų duomenų Generalinės prokuratūros atliekamam tyrimui

Tai ne vienkartinis Marijampolės aps. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnų surengtas „voratinklis“. Įvairūs reidai, priemonės vykdomos nuolat, kad būtų užtikrintas gyventojų saugumas bei išaiškinti pažeidėjai.

Marijampolės aps. VPK informacija 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE