Pagrindinis > Dėmesio! > Penktadienį „Įdomiosios atostogos“ atvyksta į Marijampolę: laukia naujos Vido Bareikio dainos premjera

Penktadienį „Įdomiosios atostogos“ atvyksta į Marijampolę: laukia naujos Vido Bareikio dainos premjera

Milžiniško populiarumo sulaukęs LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios atostogos“ atvyksta į Marijampolę. Jau penktadienį (rugpjūčio 21 d.) Marijampolėje, Poezijos parke lauks „Įdomiųjų atostogų“ kūrybinė komanda su Vidu Bareikiu ir „Baltomis varnomis“ Milda bei Terese Andrijauskaitėmis priešakyje.

Tikra švente virstančios tiesioginės transliacijos jau apkeliavo Molėtus, Kauną, Alytų, Druskininkus, Kėdainius, Klaipėdą, Panevėžį ir kelionę po Lietuvą tęsia susitikimu su Marijampolės gyventojais ir miesto svečiais.

Marijampolėje „Įdomiųjų atostogų“ vedėjas Vidas Bareikis pažadėjo ypatingą staigmeną. Miesto gyventojai ir svečiai vieni pirmųjų išgirs naująjį atlikėjo kūrinį „Aš nepamesiu savo dainos“. 

Tiesioginės transliacijos žiūrovams bei Poezijos parke susirinkusiems žmonėms savo muziką taip pat dovanos „Electronic I“, vaikų laukia ir aktyvi pamoka, tradicinis „Prototo“ žaidimas bei „Juodųjų ir baltųjų“ dvikova.

Transliacijos kūrybinė komanda primena, kad laidos filmavimas vyks lauke, todėl norintys jį stebėti gyvai turėtų pasirūpinti orui tinkama apranga, galvos apdangalais, vandeniu bei laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų.

ANONSAS: https://we.tl/t-F6Z0ZkVrnv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE