Pagrindinis > Kitos temos > Plaukų grožiui ir apsaugai – „Cloud Nine“ karšti įrankiai

Plaukų grožiui ir apsaugai – „Cloud Nine“ karšti įrankiai

Net ir šiandien plaukų kirpėjai ir stilistai neretai susiduria su gana skeptišku klientų požiūriu į karštų įrankių naudojimą kasdienėje plaukų priežiūroje. Vis dar galima išgirsti, kad jie atsisako džiovintuvo, tiesintuvo, garbanoklio ir kitų įrankių tik todėl, kad „natūraliai išdžiūvę plaukai bus sveikesni“. Anaiptol, šią mintį derėtų vyti šalin kaip tik galima greičiau. Štai plaukų stilistas ir ATWINS komandos narys Andrius Mašauskas tvirtina, kad karšti įrankiai pasirūpina plauko apsauga: jį užpoliruoja ir uždaro žvynelius, todėl visa plaukų struktūra yra apsaugoma nuo ore tvyrančių dulkių, drėgmės, teršalų ir net miesto smogo. Vis dėlto, renkantis karštuosius įrankius taip pat svarbu atkreipti dėmesį į keletą esminių dalykų, kurie lemia naudojimo patogumą ir poveikį jūsų plaukams. Štai profesionaliam naudojimui sukurti „Cloud Nine“ įrankiai žaibiškai užkariauja klientų širdis dėl stilingo išskirtinumo bei išsyk matomo ir akivaizdaus efekto. Kuo išskirtiniai šie britiško prekės ženklo produktai ir kas gi lemia jų sėkmę?

Po stilingu korpusu – vertė ir išskirtinumas

ATWINS yra vieninteliai „Cloud Nine“ prekės ženklo atstovai ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse, todėl puikiai žino ir supranta, kas kuria šių įrankių unikalumą.

Visų pirma, šie prietaisai yra skirti profesionaliam naudojimui, todėl net bėgant metams ir naudojant juos intensyviai kiekvieną dieną ir po daug kartų jie turi tarnauti tvirtai ir patikimai. Būtent todėl šio prekės ženklo džiovintuvai, garbanokliai bei tiesintuvai pasižymi ergonomiškumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Ne mažiau svarbus yra ir paties gamintojo požiūris į kompromisus – jų tiesiog negali būti. Nepriklausomai nuo situacijos, klientas visuomet turi atrodyti nepriekaištingai – ar jis ruošiasi šventei, ar asmeninei fotosesijai ar tiesiog palieka kirpėjo kėdę po eilinio apsilankymo – jo plaukai turi traukti aplinkinių žvilgsnį ir, svarbiausia, žavėti jį patį. Būtent tokius rezultatus užtikrina „Cloud Nine“ įrankiai.

Kalbant apie „Cloud Nine“ džiovintuvą, verta paminėti svarbiausius išskirtinumus, kurie leidžia tausoti ir puoselėti plaukų grožį, o darbas su šiuo įrankiu yra ypač patogus: tai kaitinimo elementai prisotinti turmalinu ir vitaminais, skirtingos kaitrumo parinktys ir subalansuotas svoris. Šios savybės užtikrina, kad plaukų džiovinimo procesas užtrunka pastebimai trumpiau, plaukai tampa lankstūs, tausojama jų sandara, todėl sušukavimo rezultatas džiugina kur kas ilgiau. Šiuolaikiškos funkcijos nustebina visus pavargusius nuo nepatogaus, ilgo ir nekokybiško plaukų džiovinimo – „Cloud Nine“ priverčia iš naujo atrasti plaukų grožį ir išsyk juos pamilti.

Inovatyvios technologijos jūsų plaukų grožiui

Dar vienas unikalus šio prekės ženklo privalumas – šviežiausios inovacijos ir išskirtiniai technologiniai sprendimai. Štai, pavyzdžiui, „Could Nine“ tiesintuvo plokštelės gaminamos iš specialios, mineralais prisotintos keramikos, kuriamos aukštus standartus keliančioje Pietų Korėjoje. Kiekviena jų gaminama pagal specialią technologiją ir kepama krosnyje apie 72 val. Taip užgrūdintos įrankių detalės atsparios bet kokiam sugadinimui, jos nenusidėvi ir nedyla net intensyviai naudojant kasdien, todėl užtikrinama nepriekaištinga viso naudojimo laiko garantija. Beje, šios tiesintuvo plokštelės klienčių ypač mylimos ir dėl itin tolygaus šilumos pasiskirstymo. Priešingai nei įprastose kaitinimo plokštelėse, „Cloud Nine“ įrankiuose esančiose karštis pasiskirsto tolygiai visos plokštelės paviršiuje ir taip užtikrina, kad visi plaukai būtų veikiami vienodoje temperatūroje tam, kad norimas rezultatas būtų gaunamas paprasčiau ir saugiau. Būtent dėl šios priežasties neteks kelissyk braukti tiesintuvu per sruogas – pakaks vieno užtikrinto judesio, tad ir pats plaukas bus mažiau alinamas. Platus temperatūrų valdymo diapazonas taip pat užtikrina galimybę dirbti net ir su silpnais, jautriais plaukais, kurie yra ypač lepūs karštų įrankių prisilietimams. Didelio populiarumo sulaukė ir „Cloud Nine“ džiovintuvas – matydami, kaip su juo dirba meistrai, klientai neretai susigundo išbandyti šį įrankį ir savo kasdienėje plaukų priežiūroje. Ir išties, inovatyvios, plaukus tausojančios technologijos padeda saugiai sukurti norimą efektą ir pelnyti aplinkinių komplimentus nedarant jokios žalos savo plaukams.

Išskirtinės kokybės „Could Nine“ karštų įrankių įsigyti galite ATWINS parduotuvėje – elegantiškų prietaisų asortimente rasite garbanojimo ir bangavimo bei tiesinimo žnyplių, džiovintuvų ir visų reikiamų priedų jūsų plaukų grožiui. Kurkite išskirtinius įvaizdžius naudodami profesionalias priemones, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE