Pagrindinis > Naujienos > Pristatome „Aušveitį“, „Mūsų savaitės“ priedą sveikatinimo temomis

Pristatome „Aušveitį“, „Mūsų savaitės“ priedą sveikatinimo temomis

 

„Mūsų savaitė“ pristato Aušveitį“, priedą sveikatinimo klausimais, iš dalies finansuojamą Marijampolės savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Kadangi, Pasaulio sveikatos organizacijos teigimu, 50 proc. žmogaus sveikatos lemia gyvenimo būdas, 20 proc. – genetika ir paveldėjimas, 20 proc. – aplinka ir tik 10 proc. – medicina, priede „Aušveitis“ būtent tokiomis proporcijomis ir bus visuomenė šviečiama sveikatinimo klausimais. Priedo pavadinimas – vardas lietuvių mitologijos gydymo dievo, mitinio gydytojo, įgaunančio žalčio pavidalą.

Visuomenei pateiksime sveiko gyvenimo būdo receptus, gilinsimės į ligų profilaktiką, su medikais analizuosime negalavimų gydymo būdus, dalinsimės naujienomis medicinos įstaigose ir kt.

Priedo „Aušveitis“ tikslas – informuoti visuomenę apie sveiką gyvenseną, ligų profilaktikos priemones ir kitą su sveikatos stiprinimu susijusią veiklą.

Tikimės didesnio visuomenės sąmoningumo sveikatinimo klausimais, gebėjimo daugiau padėti sau ir kitiems gyventi sveikai, labiau rūpintis ligų prevencija (kad neatsirastų priežasčių negalavimams), didesnio sąlyčio su gamta (vaistingųjų augalų pažinimas, jų vaistingųjų savybių žinojimas ir pritaikymas praktiškai), savo gyvenamosios aplinkos puoselėjimas, atsižvelgiant į jos įtaką sveikatai.

„Mūsų savaitės“ kūrybinė grupė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE