Pagrindinis > Dėmesio! > Rengiamas verslininkų pasitarimas dėl Marijampolės regiono specializacijos

Rengiamas verslininkų pasitarimas dėl Marijampolės regiono specializacijos

Spalio 2 d. (pirmadienį) 10 val. į Marijampolės savivaldybės administracijos II a. posėdžių salę kviečiami į pasitarimą Marijampolės regiono verslininkai. Atsižvelgdami į Vidaus reikalų ministerijos planus rengti regionų specializacijos krypčių modelį ir siekdami, kad rengiami planai atitiktų Marijampolėje veikiančio verslo poreikius ir plėtros perspektyvas, Marijampolės savivaldybės vadovai siekia išgirsti vietos verslininkų planus, poreikius ir nuomonę, kokiais ūkio sektoriais galėtų išsiskirti Marijampolės regionas nacionaliniame kontekste, kokia kuriama viešoji infrastruktūra padėtų jų verslo plėtrai.

Ūkio ministerija yra parengusi Lietuvos ekonominių teritorijų specializacijos studiją, kurioje palyginti Marijampolės regiono socialiniai-ekonominiai rodikliai ir pateikiama ekonominė specializacija.

  Plėtoti verslą bus lengviau, kai plėtros planai ir poreikiai bus suderinti su rengiamais siūlymais dėl Marijampolės regiono specializacijos, todėl savivaldybės vadovai nekantriai laukia pasitarime vietos įmonių balso.

 Jei kiltų klausimų dėl pasitarimo, galima skambinti mero pavaduotojui Povilui Isodai, mob. 8 621  45 222 arba rašyti el. p. pov.isoda@gmail.com.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE