Pagrindinis > Dėmesio! > Rugpjūčio trečiadieniais Marijampolėje – kultinių „Kino pavasario“ filmų nemokami seansai

Rugpjūčio trečiadieniais Marijampolėje – kultinių „Kino pavasario“ filmų nemokami seansai

Festivalio „Kino pavasaris“ ir partnerio TV3 organizuojamas vasaros projektas „Kino karavanas“ tęsia kino kelionę po Lietuvą. Keturis rugpjūčio trečiadienius nemokami tokių filmų kaip „Parazitas“ ir „Kristaus kūnas“ seansai vyks Marijampolės Poezijos parke. Esant blogam orui, seansai bus perkelti į vidų.

Prie Palangos tilto startavęs  „Kino karavanas“ per liepą surengė 14 seansų, kuriuose apsilankė maždaug 3 500 žiūrovų.

Ryškiausi metų filmai

Kassavaitinius vasariškus seansus rugpjūčio 5 dieną Marijampolėje pradės keturiais „Oskarais“, „Auksine palmės šakele“ ir dar keliais šimtais apdovanojimų įvertintas „Parazitas“. Filmas nepalieka abejingų – dėl meistriškos režisūros ir įtempto, nenuspėjamo siužeto žiūrovų pakrikštytas „šaltu dušu“. 

Kitą trečiadienį, rugpjūčio 12 d., šeimas pakvies labai šviesus filmas „Suteik man sparnus“. Tai pasakojimas apie berniuko ir jo tėčio ornitologo nuotykius mokant nykstančios rūšies žąsiukus skraidyti.

„Nuostabus, jautrus ir įkvepiantis“ apie šių metų „Kino pavasario“ atidarymo filmą „Proksima“ sako žiūrovai. Tai drama apie misijai į Marsą besiruošiančią jauną moterį ir jos mažą dukrą, kurioms artėja ilgas išsiskyrimas. „Proksima“ Marijampolėje – rugpjūčio 19 d.

Seansų ciklą rugpjūčio 26 d. užbaigs vienas ryškiausių pastarųjų keleto metų lenkų filmas „Kristaus kūnas“. Po šio filmo tiesiog neįmanoma užmiršti pagrindinio aktoriaus Bartoszo Bielenia. Filmą geriausiu išrinko šių metų „Kino pavasario“ žiūrovai.

Laukiantiems seansų po atviru dangumi patariama sekti vietinę žiniasklaidą, „Kino karavano“ feisbuko paskyrą bei „Kino pavasario“ svetainėje talpinamas naujienas. Organizatoriai informuoja, kad kai kurių seansų metu žiūrovai bus fotografuojami, o nuotraukos naudojamos projekto komunikacijoje.

„Kino karavano“ seansai Poezijos parke:

– rugpjūčio 5 d. 21.30 val., „Parazitas“;

– rugpjūčio 12 d. 21 val., „Suteik man sparnus“;

– rugpjūčio 19 d. 21 val., „Proksima“;

– rugpjūčio 26 d. 20.30 val., „Kristaus kūnas“.

„Kino karavano“ vasaros repertuaras https://kinopavasaris.lt/lt/kino-karavanas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE