Pagrindinis > Namai > Šaldymo įranga namams

Šaldymo įranga namams

Niekam nekyla klausimų, kam skirti šaldytuvai ir šaldikliai – tokią įrangą galime išvysti kiekvienuose namuose. Tiesa, šaldikliai dažniau yra integruojami į šaldytuvus, tačiau šiuos įrenginius galima įsigyti ir atskirai. Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, turėsite atkreipti dėmesį į labai panašius pasirinkimo kriterijus, apie kuriuos šį kartą ir pakalbėsime.

Tipas

Kalbant apie produktų užšaldymui skirtą įrangą, rinksitės iš dviejų variantų – šaldiklių ir šaldymo dėžių. Pastarosios neturi atskirų skyrelių, todėl puikiai tinka nestandartinių produktų užšaldymui. Tiesa, dėžėms gali prireikti daugiau grindų ploto. Tuo tarpu šaldikliai dažniausiai yra siauresni: jie aprūpinti lentynėlėmis (o kartais – ir stalčiais), todėl visus produktus galima patogiau surūšiuoti ir po to lygiai taip pat paprastai išimti.

Šaldytuvai gali būti kur kas įvairesnių tipų. Vieni iš jų neturi šaldiklių, kiti turi juos įmontuotus viršuje ar apačioje. Taip pat galima rinktis dviejų ar netgi keturių durų, itin talpius jų modelius. Egzistuoja ir mini šaldytuvai, kurie yra kur kas mažesni, o jų viršų galima išnaudoti kitų daiktų laikymui – toks variantas praverčia mažesnėse virtuvėse.

Dydis ir talpa

Šie aspektai tarpusavyje yra labai susiję, tad praktiškai neįmanoma apie juos kalbėti atskirai. Visgi, pirmiausiai turėtumėte išsiaiškinti, kiek vietos šaldymo įrangai galėsite paskirti. Atkreipkite dėmesį, kad tokie prietaisai gali būti laisvai pastatomi ir įmontuojami: pastarieji dar geriau susilieja su bendra aplinka, o pirmojo tipo įrenginius lengva perkelti į kitą vietą.

Kai jau žinosite savo galimybes, bus galima pereiti prie talpos. Šaldytuvo talpą rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į namiškių skaičių. Pavyzdžiui, dviem asmenims turėtų tikti 250-280 litrų talpa, o penkių žmonių šeimai reikėtų rinktis ne mažesnį nei 350 litrų modelį. Visgi, tai priklauso ir nuo vartojimo įpročių. Jie ypač svarbūs kalbant apie šaldiklio pasirinkimą: galbūt nuspręsite, kad Jums pakaks šaldytuve esančios kameros, o gal rinksitės tokį, kuris savo dydžiu nei kiek nenusileidžia šiai įrangai.

Funkcionalumas

Tiek šaldytuvai, tiek šaldikliai gali pasiūlyti automatines atitirpinimo sistemas, kurios gerokai palengvina jų priežiūrą. Taip pat abiejų tipų įranga gali turėti greito užšaldymo funkciją, kuri padeda išsaugoti dar daugiau maistingų medžiagų ir puikiai tinka vienu metu šaldant didesnius produktų kiekius. Tačiau šaldytuose galima rasti ir daugiau naudingų ypatybių. Šviežiai mėsai ir žuviai skirta 0 zona, sutaupyti leidžiantis atostogų režimas, aukštesnį higienos lygį užtikrinanti antibakterinė danga – tai tik keletas tokių privalumų.

Gamintojas

Atsižvelgdami į šaldymo įrangos prekinį ženklą, galime lengviau įsitikinti jų kokybe ir netgi sužinoti apie tam tikrus išskirtinumus. Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Pigu.lt Liebherr šaldikliai susilaukia didelio susidomėjimo: jie giriami dėl energiją tausojančių technologijų, elegantiško dizaino ir nepriekaištingos vokiškos kokybės. Tuo tarpu tarp šaldytuvų itin mėgstami Samsung modeliai, kurie yra talpūs, išskirtinai funkcionalūs ir retai gendantys. Su šios įrangos asortimentu susipažinsite spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/saldytuvai/f/samsung. Tačiau vien šiomis kompanijomis patikimų gamintojų sąrašas tikrai neapsiriboja – ieškodami šaldymo įrangos, turėtumėte šiek tiek pasidomėti atitinkamu prekiniu ženklu.

Dizainas

Šaldymo įranga gali būti įvairiausių, net ir labai netikėtų atspalvių, tad turėtumėte pagalvoti, kuris iš jų geriausiai įsilies į Jūsų puoselėjamą interjerą. Žinoma, baltos spalvos prietaisai visuomet bus saugus pasirinkimas, tačiau jei norisi sukurti įdomesnę aplinką, tikrai turėsite tokią galimybę – nepraleiskite progos ja pasinaudoti.

Atsižvelgę į šiuos niuansus, turėtumėte lengvai nutarti, kuri šaldymo įranga geriausiai tiks Jūsų namams. Pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta – svarbiausia išsigryninti, ko reikia Jums ir Jūsų šeimai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE