Pagrindinis > Dėmesio! > Skelbiamas fotografijų konkursas „Radau šiukšlę“

Skelbiamas fotografijų konkursas „Radau šiukšlę“

Netikėtai užklupusi pandemija uždarė sienas, atostogauti kviečiama Lietuvoje, pažįstant jos gamtą, kultūrinį paveldą. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka taip pat ragina rinktis poilsį gamtoje tuo pačiu dalyvauti fotografijų konkurse.

Gamtoje ir savo aplinkoje esame tik svečiai, todėl ne vietoje numesta šiukšlė nepuošia ir negražina peizažo. Kviečiame išsitraukti fotokamerą (telefono ar profesionalią) ir fotografuoti jau bepradėjusias irti ar kitaip gamtos pasiglemžtas šiukšles, atliekas.

Kokybiškas, viešinimui tinkamas fotografijas iki rugpjūčio 31 d. siųsti el. p. multicentras@marvb.lt nurodant autorių (pasirinktinai – vardą/pavardę/pseudonimą), amžių, kontaktą (pasirinktinai – telefono numerį/el. pašto adresą/soc. tinklų paskyrą). Vienas konkurso dalyvis gali pateikti iki 10 fotografijų.

Nebūtina pridėti, tačiau organizatoriams įdomu, trumpas fotografijos apibūdinimas – kur rasta atlieka, kodėl patraukė dėmesį, kokius jausmus sukėlė ir pan.

Rugsėjo 1 d. visos fotografijos dalyvaus Multicentro facebook.com paskyros konkurse, kur vyks balsavimas už labiausiai patikusius darbus.

2020 m. rugsėjo 14 d. – 2020 m. spalio 12 d. atrinkti darbai bus eksponuojami Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro Ekspozicijų erdvėje ir taps edukacinės parodos dalyviais.

Konkurso nuostatai skelbiami marvb.lt.

Konkurso organizatorius Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Konkursas organizuojamas įgyvendinat Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Radau šiukšlę“

Gerda Matusevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE