Pagrindinis > Dėmesio! > Sporto naktis Marijampolėje

Sporto naktis Marijampolėje

„Naktį visos veiklos tampa paslaptingesnės ir įdomesnės“, – teigia organizacijos „Jaunimas YRÀ“ atstovai ir kviečia marijampoliečius jau šį penktadienį dalyvauti renginyje „Sporto naktis“. Viena paskutiniųjų vasaros naktų gali tapti ypatinga išbandant jėgas net penkiuose skirtinguose sporto turnyruose. Praėjusiais metais jaunimas kvietė žaisti tik „Naktinį krepšinį“, o šiemet bendruomenė laukiama futbolo, tinklinio, krepšinio, šaškių, badmintono turnyruose.

Renginys „Sporto naktis“ yra išskirtinis ne tik dėl pasirinkto paros meto, jis taip pat yra projekto „I‘m possible“, kuris finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos, dalis. Projekto metu kalbama apie solidarumą, pagarbą žmogaus orumui ir žmogaus teisėms, lygybę ir teisingumą – vertybes, kuriomis savo veiklą ir grindžia Europos solidarumo korpusas. Jis buria jaunimą, kuriantį įtraukesnę visuomenę, remiantį pažeidžiamus žmones ir sprendžiantį visuomenės problemas. „Sporto naktyje“ kviečiami dalyvauti asmenys nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties, negalių. „Norėdami kurti pokytį vietos bendruomenėje, keisti požiūrį bei prisidėti prie bendravimo su neįgaliaisiais plėtros, įgyvendiname šį projektą, į kurio veiklas įtraukiame negalios neturinčius ir turinčius“, – teigė projekto iniciatyvinės grupės narė Raminta Milašiūtė.

Galima pasidžiaugti, jog prie renginio „Sporto naktis“ prisideda ir Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“. Klubas nėra paremtas vien tik sportu – tai bendruomenė, kuri puoselėja geras emocijas, turiningą laiko praleidimą, vidinės stiprybės ir fizinių įgūdžių stiprinimą, draugiškumą ir pilietiškumą. „Kuriant bendras veiklas su tokio pobūdžio organizacijomis galima padidinti bendruomenės bendrystę, nes yra itin svarbu suteikti visuomenei supratimo apie neįgaliųjų gebėjimus, bendravimo ir jų priėmimo ypatumus bei toleranciją“, – teigė asociacijos prezidentė Raimonda Bogužaitė. Organizatoriai taip pat labai džiaugiasi, jog renginys burdamas ne tik fizinius bendruomenės asmenis, pritraukia įvairias organizacijas, įstaigas, verslo atstovus. Prie renginio prisideda Atviras jaunimo centras, Sporto asociacija „Išvien“, Badmintono klubas „Sūduva“, Marijampolės sporto centras, Marijampolės apskrities Futbolo federacija.

„Sporto naktis” vyks jau šį penktadienį (rugpjūčio  21 d.). Sporto mylėtojai ir entuziastai yra kviečiami į tinklinio (4×4), šaškių, futbolo (4×4) bei krepšinio (3×3) turnyrus, kurie vyks Rygiškių Jono gimnazijos stadione nuo 19 val., o badmintono turnyras kvies į sporto salę, esančią Vytauto g. 47, Marijampolė, nuo 18 val. Norintieji ne tik pasportuoti, bet ir daugiau sužinoti apie sveikuoliškus kokteilius bus laukiami kokteilių gaminimo edukacijoje. Čia bus galima analizuoti kokteilių sudėtį, išrinkti skaniausius bei patiems pamėginti jų pasigaminti.  

„Jaunimas YRÀ“ kviečia burti komandas, dalyvauti turnyruose, palaikyti žaidžiančius ir aktyviai dalyvauti „Sporto naktyje“. Vieną paskutiniųjų vasaros savaitgalių praleiskite nepamirštamai, sveikai ir sportiškai.

Renginio metu rekomenduojama laikytis nustatytų saugumo sąlygų dėl COVID-19.

Renginys „Sporto naktis“ yra dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE