Pagrindinis > Dėmesio! > Startavo registracija į tradicinį bėgimą už Marijampolę

Startavo registracija į tradicinį bėgimą už Marijampolę

 

Jau ketvirtus metus iš eilės gegužės paskutinį savaitgalį įvyks bėgimas už miestą per Marijampolės miesto dienas. Prieš metus pritraukęs apie 800 bėgikų renginys tapo vienu didžiausių sporto įvykių Marijampolėje ir visame Sūduvos krašte.
“Tai vienas tų retų bėgimų, kurio tikslas nėra uždirbti, o surengti gražų renginį miestui, svečiams. Organizacinė savanorių komanda kviečia bėgti šeimas, įmones, neįgaliuosius, vaikus, mamas ir tėčius su vaikų vežimėliais ir taip prisidėti prie gražios idėjos”, – sako Marijampolės lengvosios atletikos klubo pirmininkas Darius Kemeraitis. 
Visos surinktos lėšos, kurios nepanaudojamos sporto šventės organizavimui skiriamos miesto gražinimui. Lėšos jau buvo dovanotos neįgaliųjų sporto organizacijoms, o prieš metus centrinėje miesto dalyje atsirado dar dovana miestui –  3D piešinys.
“Per šiuos metus bėgimas už Marijampolę išaugo į ryškų ir laukiamą renginį, pritraukiantį svečių ne tik iš kitų miestų, bet ir kitų šalių, todėl tęsiame tradiciją ir jau kviečiame registruotis” – ragina asociacijos “Marijampoliečiai” pirmininkė Vaida Kelerytė – Burokienė.
Bėgimas išskirtinis dar ir tuo, kad apdovanojama labai daug amžiaus kategorijų bėgikų bei gausiausiai bėgusi šeima, organizacija, jauniausias ir vyriausias dalyviai, įdomiausio kostiumo savininkas bei nauja, šiais metais įsteigta kategorija – pirmasis mama arba tėtis įveikęs trasą su kūdikiu vežimėlyje. Renginyje yra net 50 prizinių vietų. 
Registracija ir informacija www.marijampolesbegimas.lt
Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE