Pagrindinis > Dėmesio! > Sveikiname fotografijų konkurso „Dviese“ nugalėtojus!

Sveikiname fotografijų konkurso „Dviese“ nugalėtojus!

 

Pagaliau ta akimirka, kai galime apžvelgti visą vasarą ir dalį rudens vykusio fotografijų konkurso „Dviese“ rezultatus. Pirmiausiai nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse.

Autoritetingai komisijai teko išties sunkus darbas išrinkti tris fotografijas–nugalėtojas. Sunku dėl to, jog konkursui buvo pateikta daug itin stiprių darbų. Komisijos narius žavėjo ir Justynos Vansovič, Alinos Akcijonaitienės, Agnės ir Vilmanto Grockių, Gintarės Urmonaitės, Dovilės Pinkevičiūtės, Šarūno Martišiaus, Laimos Kulikajevienės, Irenos Rušinskienės, Simonos Tiškės, Brigitos Jotkaitės, Mindaugo Juškaičio, Žiedūnės Matelionytės , Irenos Tamulynienės, Agnės Strikaitės fotografijos.

Susumavę rezultatus (atsižvelgdami ir į skaitytojų nuomones), nugalėtojais skelbiame Giedrę Narkevičiūtę (jai atitenka E L James knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), Irmą Norbutaitę (prizas – Dorothy Koomson knyga „Mano vyro paslaptis“) ir Vytenį Skroblą (prizas – Graeme Simsion knyga „Projektas rožė“). Sveikiname nugalėtojus, prašome atsiųsti į redakcijos el. paštą (redakcija@mususavaite.lt) savo tikslius adresus, kad paštu galėtume išsiųsti prizus.

Prizus nugalėtojams dovanoja knygynas „Pegasas“.

„Mūsų savaitės“ redakcija

Komentaras “Sveikiname fotografijų konkurso „Dviese“ nugalėtojus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE