Pagrindinis > Dėmesio! > Lietuvos balsų labdaros koncertas „Pasidalinkime šiluma“

Lietuvos balsų labdaros koncertas „Pasidalinkime šiluma“

 

Lapkričio 25 d. 18.00 val. į Marijampolės kultūros centrą antrąjį kartą sugrįš Paulius Bagdanavičius su nuostabiomis „Lietuvos balsas“ atlikėjomis tam, kad labdaros koncertu padėtų daugiavaikių šeimų vaikams šventiškai pasitikti Kalėdas. Lietuvos balsų labdaros koncerte „Pasidalink gerumu“ visos surinktos lėšos bus skirtos vaikams, kuriems reikalinga gydytojų pagalba ir būtinos mokyklinės priemonės. Paaukoti vaikams galės kiekvienas įsigijęs trisdešimt penkis arba dvidešimt penkis litus kainuojantį bilietą.

Jaunasis operos solistas, antrojo „Lietuvos balsas“ projekto laimėtojas marijampolietis Paulius Bagdanavičius prisidėti prie kilnios labdaros akcijos pakvietė pirmojo muzikinio talentų projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoją, tarptautinių konkursų laureatę Juliją Jegorovą bei „Lietuvos balsas“ finale palaikymo iš paties SEL sulaukusią Dagną Kondratavičiūtę, kuri Lietuvos konkursuose net du kartus apdovanota Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus.

Jau ne pirmą kartą su asociacijos „Marijampoliečiai“ steigėjais koncertą organizuojantis Paulius Bagdanavičius sako, kad galimybė pasidalinti su mažiau turinčiu, labiau nuskriaustu, o ypač vaiku, jam yra neatsiejama jo gyvenimo dalis. „Manau, ne vienas žmogus yra išgyvenęs sunkų gyvenimo etapą, turint tokios patirties, šiandien tie, kam sekasi geriau, galime prisidėti prie kitų gerovės. Svajoju apie dar daugiau, ne tik labdaros koncertą, bet ir nuolatinę mokyklą, kurioje galėtų mažieji atskleisti savo talentus ir nušviesti ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio padangę“, – apie kilnias mintis pasakojo P. Bagdanavičius, kuris, kaip ir kiti atlikėjai, savo honoraro už labdaros koncertą yra atsisakęs.

„Stiprios bendruomenės bruožas yra susitelkimas ir gebėjimas pagelbėti tiems bendruomenės nariams, kuriems reikia pagalbos. Esame stiprūs tiek, kiek yra stiprus silpniausios jos narys, ir marijampoliečiai, ne kartą dalyvavę įvairiose labdaringose iniciatyvose, įrodė, kad geba susitelkti,“ – sakė jau antrus metus koncertą globojantis asociacijos „Marijampoliečiai“ steigėjas Ramūnas Burokas.

Labdaros vakarą Marijampolės kultūros centre susirinks atlikėjai, kurių balso stiprumo ir energijos pakerėta publika niekada negaili komplimentų. Vakaro programoje – duetai, populiariosios klasikos ir gerai žinomi pop kūriniai.

Bilietai į koncertą bus platinami Marijampolės kultūros kasose nuo spalio 25 dienos, antradieniais – šeštadieniais nuo 11 iki 20 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE