Pagrindinis > Dėmesio! > Tarptautinė roko spektaklio grupė „No Longer Music” ir grupė NUTEKI gegužės 21 d. atvyksta į MARIJAMPOLĘ!

Tarptautinė roko spektaklio grupė „No Longer Music” ir grupė NUTEKI gegužės 21 d. atvyksta į MARIJAMPOLĘ!

Gegužės 21-24 dienomis į Lietuvą atvyksta grupė „No Longer Music“, surengsianti įspūdingus teatralizuotus koncertus net keturiose mūsų šalies miestuose: Marijampolėje, Utenoje, Kėdainiuose ir Šiauliuose.

„No Longer Music” susikūrė 1985 metais Amsterdame. Vien per pastaruosius 5 metus grupė pasirodė daugiau nei 200 000 žmonių iš daugiau nei 20 šalių: nuo Brazilijos iki Naujosios Zelandijos. Grupės „No Longer Music“ pradžia – šiaurės Europos punk judėjimas, kuris atspindi šiuolaikinius pop, rock ir elektroninį stilius. Jų pasirodymai visada stebina vaizdiniais efektais, kūrybiška, gyva, modernia muzika, scenos drama, choreografiniu šokiu, vaizdo projekcijomis, net ugnimi ir dar daugiau.

Kiekvienais metais „No Longer Music“ komandai atstovauja nuo 5 iki 10 tautybių menininkai, kurių įvairovė suteikia unikalią pasaulinę dinamiką. Šiais metais į komandą susibūrė muzikantai, aktoriai ir atlikėjai iš tokių tolimų šalių kaip Naujoji Zelandija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Urugvajus, Brazilija, ir Portugalija. Savo skambesiu, pasirodymo elementais, trykštančia energija ir artistiškumu kasmet auganti ir garsėjanti grupė nepalieka abejingo, todėl nepraleiskite galimybės juos išgirsti ir pamatyti savo mieste.  Marijampolėje grupė koncertuos gegužės 21d. Jono Basanavičiaus aikštėje 19 val. (Renginys Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/320458351975026/)

Grupę  „No Longer Music“ apšildys ir koncertą pradės alternatyvaus roko grupė iš Baltarusijos „Nuteki“, pasižymintys savo energingumu bei įspūdingu pasirodymu. Įkvėpta kasdienio gyvenimo, jų muzika atspindi tikrąsias emocijas, iššūkius, rūpesčius ir svajones, kuriomis dalijamės mes visi. 2017 metais „Nuteki“ dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje ir užėmė antrąją vietą. Be to, grupė aktyviai koncertuoja ir pelnė didelį populiarumą visoje Europoje. Renginio radijas: XFM.  RENGINYS NEMOKAMAS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE