Pagrindinis > Regione > Kultūra > Tegul laikas namuose mažuosius džiugina kūryba!

Tegul laikas namuose mažuosius džiugina kūryba!

Šiuo laikotarpiu, kuomet visiems saugiausia likti namuose, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras kviečia skirti laiko kūrybai!

Originalus piešinys, karpinys ar įdomus origami, suteikia daug malonumo kuriant ir gali būti smagi dovanėlė artimajam. Marijampolietė Rita Rimkuvienė namuose taip pat užsiima kūryba. Jos sukurti žaislai-lėlės jaukiai įsitaisę ant sofos laukia, kada galės nudžiuginti mažuosius draugus.

Pristatome Jums virtualią Ritos Rimkuvienės rankų darbo žaislų parodą „Mano mažiesiems draugams“. Kaip sako pati autorė: „Kurti paskatino noras nudžiuginti mažuosius draugus – vaikučius originalia dovanėle, kurios nenusipirksi tiesiog parduotuvėje. Taip pat pats kūrybos procesas man pačiai teikia didžiulį malonumą ir yra prasmingas laisvalaikio praleidimo būdas“.

Kol kas žaislai neturi vardų. Kviečiame kiekvienam iš jų galvoti vardus, rašyti juos komentaruose ir vienam iš komentavusių autorė dovanos savo rankų darbo žaisliuką-lėlę.

Parodą apžiūrėkite ir vardus rašykite čia: https://www.facebook.com/pg/multicentras/photos/?tab=album&album_id=3597872550285799&__tn__=-UC-R

Taip pat, prisimindami bibliotekoje vykusius šeimadienius, kviečiame pasidalinti savo kūrybiniais darbeliais: https://www.facebook.com/watch/?v=1506497426185242

Kartu su autore visiems linkime atrasti malonumą kuriant.

Primename, jog Vaikų literatūros skyrius iškilusiais klausimais darbo dienomis 9:00-15:00 val. konsultuoja tel. +370 343 52684. Būkite sveiki!

Informacija apie Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos teikiamas paslaugas karantino laikotarpiu: http://marvb.lt/

Raminta Liubelionienė

Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE