Pagrindinis > Naujienos > „Torpedos“ iškovojo 37 aukso medalius!

„Torpedos“ iškovojo 37 aukso medalius!

Lapkričio 27–28 dienomis  Kaune, Girstučio 50 m ilgio baseine, įvyko  2021 m. Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Varžybose dalyvavo  sportininkai  iš  Lietuvos, Estijos ir Latvijos .

Čempionate startavo 13  Marijampolės klubo „Torpedos“ narių:  Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė, Laimutė Paludnevičienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Vytautas Šatas, Algirdas Žebrauskas, Gediminas Šenfeldas,  Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas ir Žilvinas Grigaitis.

Sėkmingai pasirodę klubo nariai individualiose rungtyse iškovojo  17 aukso medalių.  Net šešis medalius laimėjo vyriausias klubo narys, 80-metis Stasys Grigas. Keturis kartus čempionu tapo  V.  Šatas. J.  Pranckevičienė laimėjo 2, po vieną aukso medalį pavyko iškovoti A.  Mažėtienei, M. Cinelienei, V. Paludnevičiui, V. Krasauskui ir S. Bražukui.

Dar 20 aukso medalių „Torpedos“ nariai iškovojo dalyvaudami estafetiniuose plaukimuose. Estafetėje 4x50m laisvu stiliumi:

J. Pranckevičienė, M. Cinelienė, L. Paludnevičienė ir I.  Šufinskienė amžiaus grupė 200-239 metai

Ž. Grigaitis, V. Krasauskas, G. Šenfeldas ir V. Šatas amžiaus grupė 200-239 metai

Estafetėje 4x50m kompleksu:

J. Pranckevičienė, M. Cinelienė, L. Paludnevičienė ir A.  Mažėtienė amžiaus grupė 240-279 metai

Ž. Grigaitis, V. Krasauskas, G. Šenfeldas ir S. Bražukas amžiaus grupė 200-239 metai

V. Paludnevičius, S. Grigas, V. Šatas ir A. Žebrauskas amžiaus grupė 280-319 metai

Klubo nariai gerino ir Lietuvos plaukimo veteranų rekordus:

65-69 metų amžiaus grupėje Margarita Cinelienė 50 m plaukimo krūtine distancijoje pasiekė geriausią rezultatą Lietuvos istorijoje – 50,35 sek. 80-84 metų amžiaus grupėje 200 m plaukimo nugara naują veteranų rekordą užfiksavo Stasys Grigas, distanciją įveikęs per 6 min. 20,58 sek.

4 x 50 m kombinuotu būdu estafetėje (amžiaus grupėje 240 – 279) rekordininke tapo moterų komanda (Aldona Mažėtienė, Laimutė Paludnevičienė, Jūratė Pranckevičienė ir Margarita Cinelienė), distanciją įveikusi per 3 min. 15,53 sek..

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, dalyviai dėkingi teisėjams už profesionalų ir operatyvų darbą.