Pagrindinis > Naujienos > „Torpedų“ startai Rygoje

„Torpedų“ startai Rygoje

 

Rygos „Daugavas“  25 m baseine Vasario 17–18 dienomis vyko X Baltijos šalių plaukimo veteranų varžybos „Gintarinė taurė 2018“. Šiais metais susirinko daugiau nei 200 dalyvių iš stipriausių Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos meistrų klubų.

Dėl pagrindinio prizo – „Gintarinės taurės“ – varžėsi komandos, sudarytos iš 12 (4 moterys ir 8 vyrai) vyresnių nei 25-erių metų plaukikų, suskirstytų į amžiaus grupes kas 5-eri metai.  Absoliutūs varžybų nugalėtojai buvo nustatomi sumuojant dviejų rungčių rezultatus.

Tarp  vienuolikos Lietuvos ekipų iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos, Šiaulių, Ignalinos, Pasvalio, Rokiškio ir Panevėžio startavo  Marijampolės plaukimo meistrų klubas „Torpedos“. Klubui atstovavo Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Antanas Guoga, Vytautas Šatas, Gediminas Šenfeldas, Saulius Bražukas, Vilmantas Krasauskas ir Andrius Murauskas.  „Torpedos“ individualiose rungtyse iškovojo 30 medalių (15 aukso,12 sidabro, 3 bronzos) ir absoliučioje įskaitoje užėmė 8 vietą. Estafetėse 4x50m laisvu stiliumi ir kompleksiniu būdu klubo moterys  amžiaus grupėje 200-239 metai iškovojo bronzos medalius. Vyrų estafetėje 4x50m laisvu stiliumi V. Šatas, A. Guoga, G. Šenfeldas ir V. Krasauskas amžiaus grupėje 240-279 metai užėmė trečią vietą ir pagerino Lietuvos rekordą. Taip pat Lietuvos rekordus asmeninėse rungtyse pagerino A. Mažėtienė, plaukdama 50 m brasu ir 50 m nugara, o A. Guoga 100 m, 200 m krūtine ir 200 m delfinu plaukimuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE