Pagrindinis > Kitos temos > Tyliosios gatvės „gyventojai“ nesiskundžia…

Tyliosios gatvės „gyventojai“ nesiskundžia…

…už juos daro tai artimieji. Keista, bet ši problema jau įsisenėjusi. Skundų dėl Marijampolės naujosiose kapinėse pavasarį vandenyje skendinčių palaidojimo vietų būta ir anksčiau, tačiau atsakingi dėl tokios netvarkos savivaldybės darbuotojai, atrodo, nesuskuba imtis reikiamų priemonių bei pakeisti esamą padėtį.

Lietuviai tradiciškai stengiasi gražiai prižiūrėti mirusių artimų žmonių kapavietes. Artėja Motinos ir Tėvo dienos, taigi šiose kapinėse palaidotų žmonių artimieji suskumba tvarkyti brangių jiems žmonių amžino poilsio vietas, kad jos po žiemos atrodytų tvarkingai.

 Deja, ne  viskas taip paprasta, kaip atrodytų. Nuvykęs į naująsias kapines šiuo metu dažnas marijampolietis aptinka vaizdą, kurį matote prie rašinio pateiktose, gyventojų darytose fotografijose…

Gal kapines administruojantys savivaldybės tarnautojai galėtų pasakyti kodėl kiekvieną drėgnesnį pavasarį kartojasi ši bėda… Nors pasakymo tikrai mažoka ir reiktų labai rimtai pagalvoti kaip nusausinti tyvuliuojančias balas kapinėse.

Pagirtina, jog gražiai tvarkoma Marijampolė, tad ar nederėtų panašiai sutvarkyti ir jos gyventojų amžino poilsio vietą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE