Pagrindinis > Dėmesio! > „Uodo“ šeimos turgelis atkeliauja į Marijampolę

„Uodo“ šeimos turgelis atkeliauja į Marijampolę

„Uodo“ šeimos turgelis, kiekvieną savaitgalį aplankantis vis kitą miestą, jau tapo maža tradicija Lietuvoje. Laukiamas ir mylimas jis padeda šeimoms gyventi taupiai ir atsakingai bei skatina atsakingą vartojimą ir bendruomeniškumą.

Pagaliau turgelis atkeliauja ir į Marijampolę ir visus marijampoliečius bei miesto svečius kviečia į atsakingą vartojimą ir šeimos vertybes puoselėjantį pirmąjį „Uodo“ šeimos turgelį Marijampolėje!

Balandžio 8 d. (šeštadienį) sporto centre „Sūduva“, nuo 11 iki 15 val. visas šeimynėles pakviesime pirkti, parduoti, mainyti savo šeimos turtelius, bendrauti ir pramogauti!

Būsimi „Uodo“ šeimos turgelio” dalyviai džiaugiasi, kad pagaliau „Uodo“ turgelis atkeliauja ir į Marijampolę. Tikime, kad ir pas mus šis renginys  taps maža, gražia, šeimynine tradicija, kuri padeda gyventi taupiai ir atsakingai.

Turgelyje esami ir būsimi tėveliai dalinasi šeimyniniais džiaugsmais, vaikučiai prisipildo žaismingų emocijų, o nebenaudojami daiktai atranda naujus namus! Tai, kas sena ar įprasta, kažkam tampa nauja ir pirmąkart patirta – tebūnie tai žaislas, drabužis, namų apyvokos daiktas ar naudingas patarimas! 

Turgelyje galima prekiauti asmeniniais, nebenaudojamais savo šeimos daiktais: drabužiais, avalyne, vaikiškomis prekėmis, smulkmenomis namams ir buičiai, rankdarbiais.
Vaikučių ir jų tėvelių lauks pramogos ir linksmybės. Turgelyje dalyvaus ir gerumu pasidalinti kvies labdaros organizacija. Kviesime visus prisidėti, paremti skurdžiau gyvenančias šeimas.

Norinčius prekiauti organizatoriai kviečia registruotis tinklapyje www.seimosturgelis.lt, užpildant registracijos formą.

Kontaktai pasiteirauti:  el.p. seimosturgelis@uodas.lt, arba tel.pasiteiravimui: 8 635 11612.
Daugiau informacijos apie renginį facebooke: https://www.facebook.com/events/282429902191385

Apsilankymas nemokamas, nes šypsena nieko nekainuoja. Ateikite su šeima ir pasikvieskite draugus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE