Pagrindinis > Naujienos > Mokesčių vergovės evoliucija: kodėl esame didesni lažininkai už XV a. baudžiauninkus?

Mokesčių vergovės evoliucija: kodėl esame didesni lažininkai už XV a. baudžiauninkus?

Daug kas kalba apie mokesčius ir piktinasi, kad jie dideli. O jei jie sužinotų visą tiesą apie mokesčius ir visa tai suvoktų, tai, ko gero, taip atsitiktų, kad valstybei liktų ir jų pensijos. Visa žmonija yra užhipnotizuota ir panardinta į iliuziją. Netikite? Ir tai yra natūralu bei normalu. Šio straipsniuko paskirtis ir yra hipnozės išvėdinimas, jei tai įmanoma, iš visų prie šio teksto prisilietusių žmonių. Yra šio poveikio skirtingos formos. Vieni žmonės paveikūs smarkiau, kiti – mažiau. Šis straipsnis pateiktas kaip mažas testas, kurio pagalba galėsite nustatyti transo, į kurį, kaip galime spėti, esate apgaulės būdu įveltas, lygį.

Štai galimi testo rezultatai:


Labai sunki forma
. Jei viso šio straipsnio perskaityti nepavyksta ir paskaičius pradžią supykina, pasidaro bloga, bėgama nuo jo. Čia galima daryti prielaidą, jog iliuzija ir hipnozė įsiskverbusi iki kaulų smegenų.

[bar id=”14607″]

Sunki forma. Jei žemiau esanti informacija individui nesukelia jokių jausmų, o netgi sukelia susierzinimą ir išsprūsta žodis „Nesąmonė!“, jis labai gilioj hipnozės formoj, hipnozės, kuri įgavusi mūsuose depresijos vardą. O pažengusi depresija tampa apatija.

Vidutinė forma. Jei šis straipsnis sudomins, bet kitą dieną bus pamirštas, tai – vidutinio gylio hipnozės forma. Įvyko šioks toks rūko prasisklaidymas ir vėl stojo įprastinė migla.

Lengva forma. Sužinojęs apie tai žmogus jau turi jėgų negrįžti į iliuziją ir pabunda. Jis tampa pastarosios hipnozės formai atsparus.

Nepaveikus. Jei iš karto kils noras kažką daryti, pavyzdžiui, imti šakes, pagalius ir važiuoti prie Seimo, neskubėkite: to daryti nereikia – yra išmintingesnių būdų sąmoningumui išreikšti. Pasaulio valdininkai turi imunitetą visokioms tradicinėms protesto formoms, tad neeikvokime jėgų.

Bet apie viską – nuo pradžių. Apsiginkluokite kantrybe. Straipsnis nėra lengvas, bet stengiausi kaip įmanydamas ir iš visų jėgų viską pateikti kuo paprastesne ir suprantamesne kalba, nei kalba apie tai „dėdės“ iš „velnio dėžės“, kurią beveik kiekvienas vakarais spokso.

ĮSPĖJIMAS 

Žmonėms, kurių nervų sistema nėra stiprioji jų organizmo pusė, nerekomenduoju skaityti šio straipsnio. Tai gali pakenkti jų sveikatai. Stresams atspariems šis straipsnis gali sugriauti įprastą ir pamiltą iliuziją. Pranešu, kad skaitydami šį straipsnį atsikąsite nuo pažinimo medžio ir būsite drastiškai išmesti iš iliuzijų rojaus. Tai gali sujaukti jūsų jaukų ir mažą pasaulėlį. Prieš vartodami šį straipsnį, pasitarkite su gydytoju ar psichiatru.

TAIP PAT SKAITYKITE