Pagrindinis > Naujienos > Akcijoje „Būk pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams

Akcijoje „Būk pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams

 

Savaitgalį įvyko socialinė akcija „Būk pirmūnas“, kurios metu savanoriai ragina paaukoti mokyklinių priemonių vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Marijampolėje padėti vaikams panoro ir savaitgalį savanorystei paskyrė 24 žmonės.

Iniciatyvos metu paaukota 2487 vnt. sąsiuvinių, 242 vnt. nespalvotų pieštukų, 198 tušinukų, 145 piešimo sąsiuvinių, 104 pakuotės flomasterių, 77 akvarelės ir dar daug kitų mokyklinių priemonių už beveik 2000 Eur.  Iki rugsėjo pirmosios šios mokyklinės priemonės pasieks tuos mažuosius, kuriems labiausiai to reikia.

„Ši iniciatyva suvienija įvairių organizacijų narius ir marijampolės gyventojus savanorystei. Suprantame kaip svarbu vaikui jaustis pilnaverčiu klasės nariu, noriai keliauti į mokyklą“, – sako ilgametė „Būk pirmūnas“ organizatorė Vaida Kelerytė-Burokienė. Marijampoliečiai supranta ir atjaučia tuos, kuriems pagalba reikalinga, todėl nuoširdžiai aukojo ir palaikė gerais žodžiais savanorius.

Pasak jos, per ne vienerius iniciatyvos metus akcijos organizatoriai ir savanoriai aplankė šimtus šeimų ir padėjo tūkstančiams vaikų ne tik Marijampolėje, bet ir Lietuvoje. Smagiausia, kad palaikymas ir pagalba motvyuoja vaikus geresniems rezultatams ir įkvepia pasitikėjimo savimi.

Daugiausiai prie savanorystės akcijoje prisidėjusios Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkės Dovilės Burbaitės, kasmet ši neatlygintina veikla tampa vienu iš prioritetinių socialinio atsakingumo ir savęs ugdymo uždavinių. „Augindami patirtį savanoriaujant, formuojame platesnį savojo “aš” pažinimą, kaip individų, esančių pilietiškos visuomenės dalimi. Tuo pačiu, skatiname atkreipti dėmesį, jog šiuolaikinis jaunimas neabejingas kitiems, nešant žinią, jog už valstybės gerbūvį kiekvienas atsakome vienodai“, – sako ji.

Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ vyko jau devintąjį kartą. Pirmąkart surengta akcija Marijampolėje išplito visoje Lietuvoje ir kasmet keli šimtai savanorių pakviečia geros valios žmones padėti mažiesiems.  Šiais metais akcijoje dalyvavo daugiau nei 20 miestų.

Komentaras “Akcijoje „Būk pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams

  1. Grazi akcija. Idomu ar siais metais bus tokia organizuojama? Puikiai zinome, jog prekes vaikams nera pigios, ne visiems pakanka lesu net butiniausioms priemonems isigyti. O juk perkant savo vaikui, ne taip sunku paimti keletu vienetu daugiau ir kitam, galbut maziau turinciam vaikiukui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE