Pagrindinis > Naujienos > Akimirksniu rask supirkėją pagal supirkimo kainą!

Akimirksniu rask supirkėją pagal supirkimo kainą!

 

Atėjo laikas keisti šaldytuvą, skalbyklę ar viryklę? Natūraliai kyla klausimas, kur dėti senąją? Šiais laikais tokiais prietaisais galima atsikratyti paliekant juos daugelyje didesnių prekybos centrų teritorijose tam tikslui pastatytuose konteineriuose arba nuvežant į kiekviename mieste esančias stambiagabaritinių atliekų aikšteles. Tačiau yra ir kitas būdas, daugeliui net nežinomas: nuvežti į supirktuvę ir už tai dar gauti piniginį atlygį. 

Išsieikvojo automobilio akumuliatorius? Naujų detalių parduotuvėse Jums dažniausiai pasiūlys senąjį palikti pas juos ir pritaikys nuolaidą naujajam. Tačiau yra ir kitas kelias: nuvežti jį į supirktuvę ir akimirksniu jį parduoti, kaip dažniausiai būna, už kelis kartus didesnę kainą, nei pardavėjas būtų suteikęs nuolaidą naujajam.

2 pavLabiau išsivysčiusiose šalyse toks sektorius, kaip supirkimas, yra mažiau žinomas ir juo mažiau naudojamasi, nes finansinis atlygis yra mažiau aktualus. Tačiau dažniausiai su tuo yra susidūrę taupantys ar mažesnes pajamas gaunantys mažesnio pragyvenimo lygio šalių piliečiai.  Nemažai yra ir tokių, kurie supirkėjus lanko labai dažnai, nes tai yra jų papildomos pajamos ar net pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Ne paslaptis, kad geriau gyvenantieji tokius daiktus tiesiog atiduoda vargingesniems, ir nieko tame blogo nėra, nes 1) pas legaliai veikiančius supirkėjus pristatytos tokios atliekos yra sutvarkomos gamtai saugiu būdu (tokie prietaisai dažniausiai turi pavojingų sudedamųjų dalių), 2) tokias atliekas pristatyti finansiškai naudinga, 3) valstybei sumokami mokesčiai.

Kitas supirkėjų segmentas – supirkėjai, superkantys daiktus ne kaip atliekas, kurių tolimesnė paskirtis – toliau tarnauti tam, kam ir buvo jie pagaminti. Kiekviename mieste rasime supirkėjų, superkančių naudotus telefonus, kompiuterius, automobilius. Tai tikrai patogu ir pardavėjui (momentinis pardavimas), ir norinčiajam pigiau įsigyti tokį daiktą.

Kad nereikėtų klaidžioti po gausybę internetinių svetainių ieškant reikiamo supirkėjo, užtenka apsilankyti buying-up.com supirkėjų platformoje ir išsirinkti supirkėją pagal kainą arba lokaciją. Buying-up.com – tarptautinė supirkėjų platforma. Viskas čia paprasta ir patogu: jei rūpi kaina, gali lyginti su įvairiais supirkėjais, esančiais net kitoje šalyje, jei kaina nėra aktualiausia, rasi supirkėją, esantį arčiausiai.

Buying-up.com lankytojų patogumui suteikia galimybę rinktis supirkėją pagal supirkimo kainą – tai ir yra daugeliui aktualiausia. Nereikia daugiau niekur skambinti ir klausinėti, kiek supirkėjas moka už Jūsų turimą daiktą ir t.t. – viskas  parašyta, viskas aišku ir paprasta.

Buying-up.com naudinga ne tik lankytojui, kuriam retkarčiais iškyla būtinybė pasinaudoti supirkėjų paslaugomis, bet gali puikiai pasitarnauti ir galbūt būsimam verslininkui, nes portale yra galimybė matyti ir lyginti įvairių pasaulių šalių supirkėjų kainas už įvairias superkamas pozicijas. Galbūt tolimesniame mieste ar net šalyje mokama žymiai didesnė kaina duos ekonominės naudos didesnį kiekį superkamų pozicijų turinčiam pardavėjui.

Nuolatinis supirkimo kainų atnaujinimas leidžia matyti aktualias ir teisingas supirkimo kainas.

www.buying-up.com: AKIMIRKSNIU RASK SUPIRKĖJĄ PAGAL SUPIRKIMO KAINĄ!

1pav

2 komentarai(-ų) “Akimirksniu rask supirkėją pagal supirkimo kainą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE