Pagrindinis > Dėmesio! > Antrasis šios vasaros „Kino karavano“ vizitas Marijampolėje: vyks nemokamas festivalio „Kino pavasaris“ hitu tapusio filmo „Gagarinas“ seansas

Antrasis šios vasaros „Kino karavano“ vizitas Marijampolėje: vyks nemokamas festivalio „Kino pavasaris“ hitu tapusio filmo „Gagarinas“ seansas

Atsinaujinęs ir išaugęs festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ pradėjo aštuntąjį kelionių po Lietuvą sezoną. Projektas šiemet leidžiasi į tikrą ekspediciją – nemokami filmų seansai po atviru dangumi vyks net 40-yje Lietuvos miestų ir miestelių. Renginių metu tradiciškai bus rodomi ryškiausi, daugiausiai kritikų pripažinimo bei žiūrovų simpatijų sulaukę festivalio „Kino pavasaris“ filmai.

„Kino karavanas“ jau ketvirtus metus lankosi Marijampolėje – liepos 21 d. įvyks antrasis iš šešių šią vasarą čia suplanuotų projekto apsilankymų. Kaip ir anksčiau, kino seansai vyks Poezijos parke, kur „Kino karavanas“ kartu su Marijampolės savivaldybe kasmet vis gausiau besirenkančius kokybiško kino mėgėjus pakvies į vienos dienos lauko kino teatrą.

Liepos 21 d. seansas Marijampolėje, Poezijos parke:

22 val. jautri prancūzų drama „Gagarinas“ (rež. Fanny Liatard ir Jérémy Trouilh / 95 min. / N-7)

Tai žaismingas ir labai vizualus filmas apie Paryžiaus priemiestyje gyvenantį Jurį, kuris svajoja tapti astronautu ir nuvykti į kosmosą. Taip pat paauglys uoliai remontuoja savo namus – „Gagarino“ daugiabutį. Deja, atnaujinus miesto planą, šį namų kompleksą numatyta nugriauti. Draugų šeimoms išsikraustant į naujus būstus, Jurį supantis pasaulis pradeda nykti. Tačiau vaikinas nežada lengvai pasiduoti – jis sieks išsaugoti savo kosminę stotį, pasitelkdamas mokslą ir vaizduotę.

„Gagarine“ mums buvo svarbu parodyti kasdienį Prancūzijos veidą. Nejaučiame jį matantys nei televizijoje, nei kine. Norėjome pasakyti, kad skurdžiuose rajonuose gyvena jauni, nuostabių svajonių turintys žmonės“, – apie filmą „Gagarinas“ pasakoja jo režisieriai Fanny Liatard ir Jérémy Trouilh.

Daugiau informacijos, visų seansų Marijampolėje datos ir laikas yra skelbiami http://kinokaravanas.lt/ 

Organizatoriai informuoja, kad kai kurių seansų metu žiūrovai bus fotografuojami, o nuotraukos naudojamos projekto komunikacijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE