Pagrindinis > Naujienos > Apskrityje – antrieji!

Apskrityje – antrieji!

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiau pagrindinės mokyklos antrų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų  Gražinos Vencienės ir Aurelijos Kovzonienės, birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, dalyvavo Mokyklos bendruomenės metų konkurso laimėtojų apdovanojime, kuris vyko Visuomenės harmonizavimo parke.

Mūsų mokyklos  2a ir 2b kl. projektas „Knygomis tarsi skraidau“, skirtas skatinti vaikų skaitymą, sėkmingai dalyvavo Mokyklos bendruomenės metų konkurse.  ŠMM vertinimo komisija mūsų mokyklos pateiktam projektui skyrė antrąją vietą tarp visų apskrities projektų ir mokyklą  įvardijo kaip aktyviausią ir kūrybiškiausią bendruomenę.

Mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams buvo suteikta galimybė dalyvauti Visuomenės harmonizavimo parke šventiniame konkurso dalyvių apdovanojimo renginyje, į kurį pakvietimą atsiuntė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Dar kartą įsitikinome, kad projektas tikrai padėjo sustiprinti  bendruomenės tarpusavio santykius, sujungė, suartino, padarė  bendruomeniškesnę mokyklą. Pasitelkus pedagogus, šeimas, socialinius partnerius, šiuo  projektu buvo ieškoma naujų darbo formų, skatinančių moksleivių skaitymą, taip kuriant patrauklią aplinką bei aktyvią kūrybinę veiklą. Pasinaudojom suteikta puikia  galimybe ugdyti mokyklos bendruomenės narių bendravimo kultūrą, tarpusavio ryšių stiprinimą.

 Manome, kad mums pavyko išryškinti bendrystę. Ją suvokėm kaip nusiteikimą čia ir dabar ugdytis, bręsti, gyventi. Pasitvirtino bendravimo ir bendradarbiavimo reikšmė ugdymo procesui, norime pasidžiaugti aktyviu šeimų dalyvavimu mokyklos bendruomenės veikloje. Pasitvirtino ir nuostata, kad knygų skaitymas lavina vaizduotę, kalbą, plečia vaiko akiratį ir pasaulėžiūrą, ugdo jį kaip asmenybę. Supratom, kad labai svarbu yra ne tik skatinti vaiką pamėgti knygas, bet taip pat stiprinti visos bendruomenės – vaikų, tėvų ir pedagogų – bendradarbiavimą.

Laima VAIČIŪNIENĖ

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

Nuotraukų autorė – mokytoja metodininkė Gražina Vencienė.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE