Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Dėl nesėkmių kalčiausia gali būti meilė

Dėl nesėkmių kalčiausia gali būti meilė

 

Keista istorija nutiko Jurbarko rajone. Vasario 21 d. vakare gautas moters (g. 1973 m.) pranešimas, kad sugyventinis jos neįsileidžia į savo namus, be to, turi šaunamąjį ginklą. Gavusi šį pranešimą, policija išvyko skubiai – atvejis priskirtas smurtui artimoje aplinkoje. Nuvykus paaiškėjo, kad policiją kvietusi moteris – policijai gerai žinoma asmenybė, beje, kaip ir vadinamasis sugyventinis (g. 1966 m.). Ją, kaip moterį, galimai įžeidė faktas, jog šis vyras jos neįsileido į namus. Tačiau, kad jau „nukentėjusioji“ užsiminė apie ginklą, policija turėjo tikrinti ir šį faktą. Ginklo nerasta, ir galbūt policija dėl meilės reikalų nebūtų „kriminalizavusi“ visos šios istorijos, jei ne įtarimą pareigūnams sukėlusios talpos su alkoholio kvapą turinčiais skysčiais. Jų labai giliai ieškoti net nereikėjo – paslėpti 185 talpas su skirtingais kiekiais (iš viso – 224 litrai) skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, realiai yra sudėtinga.

Šioje istorijoje įdomiausia tai, kad, keršydama vyriškiui, kuris moters tiesiog neįsileido į savo namus, ji nusipelnė protokolo už melagingus parodymus. Dėl šiuose, Skirsnemunės seniūnijoje esančiuose, namuose rasto alkoholio kvapą turinčio skysčio (224 litrų) atsakomybę prisiėmė šeimininko bičiulis (g. 1970 m.), jis sulaikytas, skystis paimtas, o pagal LR BK 201 str. 2 d. (neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas) jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki 5 metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jurbarko r. PK nuotraukoje: policija rado 19 plastikinių maišų, kuriuose buvo: 6 vnt. plastikinių talpų po 3 l, 2 vnt. – po 2.5 l, 13 vnt. – po 2 l, 22 vnt. – po 1,5 l, ir 142 vnt. – po 1 l.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE