Pagrindinis > Dėmesio! > ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’: nuo apsipirkimo iki gerumo akcijų

,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’: nuo apsipirkimo iki gerumo akcijų

Gruodis – ne tik šeimos ir švenčių mėnuo, bet ir kone labiausiai įtemptas dovanų paieškų metas. Šiemet jį sutikti kitaip kvies išskirtinis per Lietuvą keliaujančių mugių ciklas ,,Didžiosios kalėdinės mugės’’ . Į Marijampolę šis išskirtinis renginys užsuks gruodžio 10 dieną. Nuo 10 iki 16val. kalėdiniu miesteliu po stogu tapsiantis Marijampolės kultūros centras pakvies ne tik atrasti išskirtinių dovanų, pasidžiaugti su šeima, bet ir dalintis gerumu.

Dovanų idėjų ras kiekvienas

Gruodžio 10 dieną Marijampolėje apsilankys ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos atvyksiantys prekybininkai Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekės ženklai dovanos plačiausią prekių pasirinkimą mieste bei dovanų ir idėjų šventinei aplinkai. Gamintojai siūlys arbatžoles, prieskonius, medaus džemus, šokoladus ir t.t. Ieškančius šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai ir dar daugiau. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. Čia pat sutikti gamintojai maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Specialiai renginiuose suskirstytos zonos padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Kvies dalintis ir gerumu

Kiekvieną gruodžio savaitgalį organizuojami koncentruotas kalėdinės tematikos renginiai ne tik siūlys plačiausią pasiruošimo asortimentą didžiosioms metų šventėms, bet ir suburs prisiminti apie kalėdinio laikotarpio bendrystės ir artumo jausmą, tradicijų puoselėjimą. ,,Didžiosios kalėdinės mugės’’ skatins besiruošiant šventes pasitikti su artimaisiais,o gerumu pasidalinti su aplinkiniais.
Specialiai tam prie renginių jungsis projektai ,,Ištiesk pagalbos ranką’’ bei ,,Už spalvingą ir teisingą vaikystę’’. Mugių lankytojus pasitiks daiktadėžės, į kuriose jie turės galimybę palikti daiktą-dovaną, skirtą nepasiturinčioms šeimoms, o mažieji renginio lankytojai galės namo parsinešti ebru technika pieštus atvirukus, kurių aukos bus skirtos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Pramoga visai šeimai

,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’ neabejotinai taps išskirtine pramogo visai šeimai. Nuo bėgimo ir skubėjimo šventiniu laikotarpiu išvarginti tėvai turės galimybę į renginį atsivesti ir savo mažuosius, kur jų lauks organizatorių parengtos staigmenos. Išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje, neparduodamus gaminius kartu su artimaisiais galėsite rinktis be streso ir skubėjimo jau gruodžio 10 dieną 10-16 val Marijampolės kultūros centre. Renginys nemokamas.

Į renginį kviesk ir draugus: https://www.facebook.com/events/1425839734169712/?active_tab=about

2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE