Pagrindinis > Naujienos > Futbolo meilei stadionų nereikia!

Futbolo meilei stadionų nereikia!

 

Kačerginėje karaliauja futbolas. Miesteliui neturint futbolo stadiono ir sporto salės, daugiafunkcis centras suorganizavo daugiau kaip dvidešimt futbolo renginių: draugiškų varžybų, turnyrų, futbolo festivalių, konkursų, stovyklų (nuo 2016 m. spalio iki 2017 spalio). Daugiafunkcis centras įtraukė į futbolo treniruotes vaikus, kurie treniruojasi visais metų laikais lauke, nesvarbu, ar lyja,ar vėjas, ar sninga, ar aikštelė padengta ledu – treniruotėse vaikų netrūksta. Futbolas žaidžiamas Liepų parke, krepšinio ar Jono Biliūno aikštelėse, kur žaliuoja pieva, ant nuostabaus tinklinio aikštelės smėlio.

Futbolu susižavėjo net niekad šios sporto šakos nepropogavę įvairių profesijų ir amžiaus žmonės išbandę save įvariuose renginiuose: „Mano profesija“, „Vieninga šeima“, kamuolio žongliravimo konkurse „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“, „Futbolo tinklinis“ ir kt. Žaisti futbolą ir išmgėnti savo jėgas atvyksta komandos, šeimos, bendruomenės iš įvairių rajonų ir savivaldybių: Kauno, Marijampolės, Šakių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir t.t.

Spalio 22 dieną Kačerginėje Jono Biliūno aikštėje vyko draugiškas miestelių futbolo turnyras „STIHL taurės 2017“, kuriame be šeimininkų komandos varžėsi svečiai iš Gelgaudiškio (Šakių rajonas), Marijampolės ir Gižų (Vilkaviškio rajonas). Turnyras skirtas populiarinti futbolą Kačerginėje, siekiant įtraukti aktyvius miestelio futbolo entuziastus. Komandoms sužaidus vieno rato sistemą, paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir pirmos vietos medaliais pasipuošė Gelgaudiškio FK „Gelgaudiškis“, antrąją vietą užėmė Marijampolės FK „Stevila“, bronzos medaliai atiteko šeimininkams Kačerginės DC komandai.Prizus dalyviams įsteigė „STIHL futbolo akademija“, kuriuos įteikė Kačerginės seniūnijos seniūnė Loreta Ūsienė ir Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Asta Ulinskaitė.

Aikštei buvo naudojami futbolo vartai iš Lietuvos futbolo federacijos projekto „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“. Miesteliui futbolo varžybas organizavo Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius ir futbolo entuziastas Marius Mastauskas.

Žaidėjų sveikata rūpinosi sveikatos priežiūros specialistė Živilė Gadliauskaitė.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE