Pagrindinis > Dėmesio! > Gatvės muzikos diena Marijampolėje

Gatvės muzikos diena Marijampolėje

Liepos 17 dieną Marijampolė bus pripildyta malonaus Gatvės muzikos dienos (GMD) šventės šurmulio ir įvairių muzikos garsų. Visi muzikuojantys ir neabejingi muzikai kviečiami prisidėti prie šios šventės sukūrimo!

GMD – tai renginys, kai įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose visi mokantys ir norintys išeina groti gatvėse, skveruose, aikštėse. Nesvarbu, esi profesionalus muzikantas ar mėgėjas, groji metalą ar sutartines – šventėje dalyvauti gali visi!

Marijampolėje GMD vyks pagrindinėse miesto erdvėse, kur pasirodys įvairūs atlikėjai, grupės. Detalus renginio pasirodymų laikas, žemėlapis randamas www.gmd.lt. Taip pat šiame tinklapyje yra atvira registracija, norintiems pasirodyti.

Šventės koordinatoriai asociacija „Jaunimas YRA“ tikisi, jog GMD paskatins marijampoliečius parodyti savo muzikinius gebėjimus, atskleisti talentą, suburs muzikai neabejingus bendruomenės narius.

Tikimasi, jog ir šiemet GMD suartins tiek muzikos entuziastus, profesionalus, tiek pradedančiuosius ar mėgėjus.

GMD metu Poezijos parke (20 val.) bus pristatyta ir meninė instaliacija, kurta kartu su vietos menininke Ieva Voroneckyte. Kūrinys vizualizuos kaip atrodo muzika, mūsų mintys, jausmai, norai, galbūt poezija ar dainų tekstai. Prie kūrinio bus galima prisidėti kiekvienam.

Jau ateinantį šeštadienį (liepos 17 d.) atraskime muziką miesto gatvėse, sukurkime jaukią atmosferą ir parodykime, kaip marijampoliečiai moka švęsti Gatvės muzikos dieną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE