Pagrindinis > Kitos temos > Inverteriai Jūsų saulei elektrinei – į ką atsižvelgti renkantis?

Inverteriai Jūsų saulei elektrinei – į ką atsižvelgti renkantis?

Saulės energija tampa vis populiaresnė alternatyvių energijos šaltinių sąraše, o inverteriai yra esminė saulės elektrinės dalis. Tad, kas gi yra inverteriai, kam jie reikalingi ir kaip rinktis tinkamą įrenginį. Taip pat paminėsime gerai žinomus prekinius ženklus.

Kas yra inverteriai?

Inverteris yra įrenginys, kuris konvertuoja saulės energiją į elektros energiją, kuri gali būti naudojama namuose arba įkeliama į elektros tinklą. Ši konversija yra būtina, nes saulės moduliai sugeria saulės spindulius, o sugeneruotą saulės energija būtina pakeisti į tokią, kuri būtų perduodama į namuose esančius prietaisus.

Kam reikalingi inverteriai?

Inverteriai yra būtini saulės elektrinėms dėl kelių priežasčių.

Srovės konversija. Saulės panelės generuoja tiesioginę srovę (DC), tačiau mūsų namai ir dauguma elektros prietaisų veikia nuo keičiamos srovės (AC). Inverteriai atlieka šią konversiją.

Sistemos efektyvumas – inverteriai padidina sistemos efektyvumą, paverčiant saulės energiją elektros energija ir tinkamai ją paskirstant.

Elektros tinklo prieiga – šitaip galima įkelti perteklinę energiją į elektros tinklą, kur ją galima naudoti vėliau arba pardavinėti elektros tiekėjui.

Kaip rinktis gerą inverterį?

Rinkdamiesi inverterį savo saulės elektrinei, atkreipkite dėmesį į tam tikrus faktorius.

Sąveika su moduliais. Pasirinkite inverterį, kuris tinka Jūsų saulės panelėms ir jų gaminamos įtampos lygiui. Dėl šito geriau pasitarti su profesionalais.

Efektyvumas. Išsiaiškinkite, koks yra inverterio efektyvumas. Aukštas efektyvumo lygis reiškia didesnį energijos naudojimą.

Garantija. Patikrinkite, ar inverteris turi pakankamą garantijos laikotarpį. Tai itin svarbu. Dauguma inverterių turi garantiją nuo 5 iki 25 metų, priklausomai nuo gamintojo.

Gerai žinomi prekiniai ženklai

Kai renkatės inverterį, geriau yra pasikliauti gerai žinomais prekiniais ženklais. Pvz.:

Fronius – ši Austrijos įmonė žinoma dėl aukštos inverterių kokybės;

Solplanet – įmonė, kurios inverteriai yra plačiai naudojami visame pasaulyje.

Inverteriai yra esminis saulės elektrinių elementas, leidžiantis paversti saulės energiją elektros energija. Rinkdamiesi inverterį, atkreipkite dėmesį į Jūsų poreikius ir saulės modulių specifikacijas. Tai leis efektyviai naudoti šį aplinkai draugišką energijos šaltinį. Geras inverteris užtikrina efektyvų energijos naudojimą ir ilgą tarnavimo laiką, todėl tai yra svarbi saulės elektrinės dalis. Tad tikrai verta investuoti į itin kokybišką įrenginį – tokie yra inverteriai iš veesla.lt!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE