Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Jaunųjų policininkų mokyklėlė: pakeliui į būsimą karjerą

Jaunųjų policininkų mokyklėlė: pakeliui į būsimą karjerą

 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau -apskr. VPK) Vilkaviškio r. PK vykusi popietė gruodžio 1-ąją buvo neįprasta – į susitikimą su pareigūnais rinkosi jaunimas, norintis tapti „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ (toliau – JPM) dalyviais. Visi atvykusieji buvo tvirtai apsisprendę lankyti šią mokyklėlę, nes čia jiems bus suteikta galimybė dalyvauti karjeros orientavimo mokymuose, pamatyti, kaip dirba policijos pareigūnai bei susipažinti su kitų teisėsaugos institucijų vykdoma veikla bei ten dirbančiais darbuotojais.

Projekto metu moksleiviams žadami ne tik įdomūs susitikimai, bet ir ekskursijos bei sportinės draugiškos varžybos tarp JPM dalyvių ir policijos pareigūnų, juolab, kad pokalbio ir prisistatymų metu sužinojome, jog yra puikių sportininkų, muzikantų ir meniškų žmonių.

 Šis karjeros orientavimo projektas, Lietuvoje pirmą kartą startavęs 2014 metais, 2015 metais atkeliavęs ir į Marijampolės apskritį, sudomino nemažai jaunųjų vilkaviškiečių. Šiais metais projekte dalyvauti panoro 41 moksleivis iš Vilkaviškio rajono mokymo įstaigų. Tai 14-18 metų jaunimas, kurie projekto metu bus supažindinti su pagrindinėmis policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų profesijomis.

Bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė pirmojo JPM susitikimo metu su šios mokyklėlės dalyviais aptarė dalykus, kurių bus mokomasi, mokymosi tvarką, drausmę, lankomumą, taip pat informavo, kad projekto, kuris tęsis iki 2017 m. gegužės 30 d., pabaigoje moksleiviai privalės laikyti įgytų žinių patikrinimo testą, o baigusieji šią pilietiškumo programą gaus diplomus, liudijančius apie dalyvavimą šiame projekte.

Norintieji lankyti „Jaunųjų policininkų mokyklėlę“ apie jos veiklą gali sužinoti paskambinę kuratorei V. Grybauskienei tel. (8 342) 66 088; 8 656 58354; vilija.grybauskiene@policija.lt
 Pareigūnai sveikina Jaunųjų policininkų mokyklėlės dalyvius ir linki jiems sėkmės.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE