Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Kaimo vietovių gyventojams nereikės kęsti tamsos gatvėse

Kaimo vietovių gyventojams nereikės kęsti tamsos gatvėse

Nuo šių metų spalio pradžios Marijampolės savivaldybės kaimiškųjų seniūnijų miestelių ir gyvenviečių gyventojai galės gyventi jaukiau ir saugiau – jų gyvenamojoje vietovėje gatvių apšvietimas veiks tokiu pačiu režimu kaip ir miesto – kasdien visą tamsųjį paros laiką. Tai ypač aktualu, kai dienos sparčiai trumpėja.

Laikinai einančios Marijampolės savivaldybės mero pareigas Irenos Lunskienės pastangomis, perskirsčius savivaldybės biudžetą, bus skirta lėšų kaimo vietovių lauko apšvietimui. Iki tol sulaukta ne vieno gyventojų skundo, kad turi savo miestelyje ar gyvenvietėje grįžti namo iš darbo ar išvykti skendint tamsoje. Kai kuriose gyvenvietėse gatvės buvo apšviečiamos tik kelias vakarines valandas. „Siekiame suvienodinti visų gyventojų gyvenimo sąlygas. Koks skirtumas, kur gyvename – visur turi būti patogu ir saugu”, – sako ji.

Kaip pasakoja Marijampolės savivaldybės administracijos Ūkio departamento komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistas Gintautas Bulkevičius, lauko apšvietimas gyvenvietėse valdomas fotoelementų pagalba – pradėjus temti įjungiamas, o prašvitus išjungiamas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Reklama: lempa.lt

Komentaras “Kaimo vietovių gyventojams nereikės kęsti tamsos gatvėse

  1. pagaliau! šviesa yra svarbu, ir jaukiau bei moderniau atrodo, ir gerokai saugiau. šiaip kalbant apie apšvietimą, gyventojai galėtų ir namus apsišviesti, yra gerų šviestuvų laukui, tiek ant namo, tiek ir tokių, kurie šviestų į namą. mes pirkom, namai prabangiau atrodo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE