Pagrindinis > Kitos temos > Kaip išspręsti skilusio išmaniojo ekrano problemą?

Kaip išspręsti skilusio išmaniojo ekrano problemą?

Dažniausiai išmaniojo telefono problema yra skilęs jo ekraną. Nors ir šiuolaikiniai telefonai yra kuriami taip, kad jų ekranai būtų kuo labiau atsparesni smūgiams, tačiau šios problemos galutinai išspręsti nepavyksta. Tam į pagalba ateina išmaniųjų telefonų stikliukai, tačiau net ir jiems esant – tikimybė vis dėlto egzistuoja. 

Lietimui jautrus ekranas ir visas ekranas

Sudužus išmaniojo telefono ekranui, gali būti, jog jums reikės keisti, ne jo visą ekraną, bet tik tą dalį, kuri atsakinga už jo jautrumą lietimams. Tiesa, šį faktorių gali įvardinti tik specialistas, kuris apžiūrėjęs jūsų išmanųjį telefoną, nustatys jo keitimo būdą.
Jeigu suskilo tik telefono išorinis stiklas ir jame nesimato jokių juodų (ar spalvotų dėmių), juostų, šešėlių telefono vidiniame ekrane, tuomet matomai, skilo tik išoriniam lietimui jautrus stiklas. Lietimui jautrus stiklas gali būti labai lengvai ir paprastai atskiriamas bei pakeičiamas kitu, tačiau po jo taisymo, pats įrenginys jau neatitinka gamintojo reikalavimų, todėl jam nebegalios garantiją.
Autorizuoti gamintojų servisai, nepaisant ekrano dūžio pobūdžio, pakeičia visą išmaniojo telefono ekraną. Šis remontas užtikrina, jog telefono ekranas būtų pilnai funkcionalus ir atitiktų gamintojo iškeltus reikalavimus. 

Išmaniojo telefono stikliuko keitimas ir ekranas

Žinomas faktas, kad išmaniojo telefono ekrano keitimo kainos, labai priklauso nuo paties telefono gamintojo. Tarkime, Samsung Galaxy išmaniųjų telefonų ekrano kaitimo kaina gali svyruoti nuo 60 iki 200 eurų (tiesa, naujų telefonų modelių, kainos gali būti ir didesnės), o Iphone X remontas, gali siekti nuo 100 iki 300 eurų (taip pat pasitaiko ir brangesnių variantų). Išorinio stiklo kainas būtų sunku nustatyti, nes būna ir tokių išmaniųjų telefonų remontų, kurie neteikia tokio tipo paslaugų. Tiesa tokia, kad išmaniojo telefono ekrano keitimas kainuos mažiau, jeigu nebus pažeistas jo LCD ekranas. 

Koks skirtumas yra tarp originalių ekranų ir jų kopijų? 

Visų pirmiausia pagal, ką galima suprasti, kas yra originalu, o kas ne – kokybė. Neoriginalūs yra gaminami tokiu principu, jog nėra laikomasi jokių nustatytų gamintojų kokybės reikalavimų, todėl jų lietiminės savybės gali būti žymiai prastesnės nei originalių gamintojų sukurtos detalės. Žinoma, neoriginalių detalių atsparumas gali būti žymiai prastesnis esant mechaniniam poveikiui – ekranai taps žymiai labiau trapesni ir atsparūs įbrėžimams.

Tai, kas liečia išmaniųjų telefonų ekranus – geriau netaupyti. Investuokite tik į kokybiškas detalės. Juk jūs patiems reikės šio prietaiso efektyvaus naudojimo. Jeigu matote, kad jums brangu keisti išmaniojo telefono ekraną, tuomet pagalvokite, ar jums neapsimokėtų įsigyti naujo išmaniojo telefono. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE