Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI I. Marijampolės aeroklubas: svaigūs skrydžiai ir dangiškos pramogos

Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI I. Marijampolės aeroklubas: svaigūs skrydžiai ir dangiškos pramogos

Kontaktai:

Tinklapis: https://marizone.lt,

tel. nr.: +370 687 32143,

el. p.: alvydas@marizone.lt,

marijampolesak@gmail.com.

Marijampolės aeroklubas, įsikūręs Sasnavos aerodrome, yra pakankamai geroje geografinėje padėtyje: 12 km. Nutolęs nuo Marijampolės miesto, 40 km – nuo Kauno. Pramoginė veikla – apžvalginiai skrydžiai lėktuvu, pramoginiai šuoliai parašiutu, renginių organizavimas, aerodromo infrastruktūra laisvalaikiui – pavėsinės, vaikų ir sporto žaidimo aikštelės, maudynės pliaže. Gretimai aerodromo 1,2 km atstumu Sasnavos miestelyje yra įkurtas „Zuikių muziejus“, kurį verta aplankyti.

Gera aura tvyro Sasnavos aerodrome ne vien parašiutininkams ar pilotams. Gražiai sutvarkyta aplinka: tvenkinys (laimei, dar niekas į jį nenusileido), šalia jo šiemet pastatyta mobilioji pirtis, pavėsinės, tad vasarą čia noriai renkasi ne vien klubo nariai ar pramoginių šuolių dalyviai, bet ir jų palyda – palaikymo komanda, kuri su malonumu padeda palydėtajam ištverti šuolio laukimą, nugalėti jaudulį ar net baimę. Tai, kas dabar pasiekta ir vis tobulinama – ilgamečio darbo rezultatas…

Aeroklubas veikia nuo 1977 metų, nuo to laiko vykdo profesionalią, sportinę bei mėgėjišką aviacinę veiklą. Pagrindinė veikla – aukštojo meistriškumo parašiutų sportas, lankytojams teikiamos pramoginės, edukacinės paslaugos.

Edukaciniai elementai aerodrome lankytojams prasideda nuo supažindinimo su aerodrome esama aviacine technika. Pakviečiami pabuvoti lėktuve, „pavairuoti“ (ant žemės). Pademonstruojamos parašiutų sistemos, jų paruošimas šuoliui. Suteikiama galimybė kiekvienam lankytojui užsidėti parašiutą, pajuntant jo sąlytį su žmogumi ir tikrojo parašiutininko pojūčius. Tokia ekskursija užtrunka 1,5 val. Po „dangiškų“ pramogų lankytojai pakviečiami aplankyti ten auginamus gyvūnus, senosios technikos muziejų, išgerti kavos, arbatos.

Pagrindinės paslaugos – tai pramoginiai šuoliai parašiutu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu. Norintiems atlikti šuolius parašiutu, instruktorius praveda instruktažą, apsirengiama parašiutine sistema ir sėdama į lėktuvą. Lėktuvui pakilus į 3000 m aukštį, atliekamas šuolis, kurio metu patiriame 25–30 sek. laisvojo kritimo, 1500 m aukštyje instruktorius išskleidžia parašiutą ir apie 5 min. įspūdingais viražais leidžiamasi po parašiutu besigrožint nuostabios apylinkės žemės vaizdais.

Apžvalginis skrydis lėktuvu – grupė žmonių arba pavieniai asmenys skraidinami Suvalkijos apylinkėmis 15–20 min.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE