Pagrindinis > Naujienos > Klubo „Torpedos“ pergalės plaukimo veteranų čempionate

Klubo „Torpedos“ pergalės plaukimo veteranų čempionate

Lapkričio 23–24 dienomis  Kaune, Girstučio 50 m ilgio baseine, vyko  atviras 2019 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Varžybose dalyvavo 158  sportininkai  iš  Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos .

Čempionate startavo 14  Marijampolės klubo „Torpedos“ narių:  Laimutė Paludnevičienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Antanas Guoga, Vytautas Šatas, Algirdas Žebrauskas, Gediminas Šenfeldas, Kostas Bendoraitis, Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas, Andrius Murauskas ir Žilvinas Grigaitis.

Sėkmingai pasirodę klubo nariaii individualiose rungtyse iškovojo  27 aukso medalius.  Net šešis medalius laimėjo A. Guoga . Keturis kartus čempionais tapo  V. Šatas ir G. Šenfeldas. Trimis medaliais džiaugėsi   V. Krasauskas ir S. Grigas. V. Paludnevičius ir A. Murauskas laimėjo po 2, po vieną aukso medalį pavyko iškovoti J. Pranckevičienei, K. Bendoraičiui ir S. Bražukui.

Dar 4 aukso medalių komplektus iškovojo komandos vyrai, plaukdami estafetėse 4×50 m laisvu stiliumi ir 4×50 m kompleksu.

Klubo nariai gerino ir Lietuvos plaukimo veteranų rekordus:

Antanas Guoga 70-74 metų amžiaus grupėje, plaukdamas 100 m delfinu, Gediminas Šenfeldas 60-64 metų amžiaus grupėje, plaukdamas 400 m kompleksiniu būdu, 55-59 metų amžiaus grupėje 100m laisvu stiliumi -Vilmantas Krasauskas.

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, dalyviai dėkingi teisėjams už profesionalų ir operatyvų darbą.