Pagrindinis > Kitos temos > Kokios plytelių tendencijos yra populiarios 2021 metais?

Kokios plytelių tendencijos yra populiarios 2021 metais?

Skirtingi metai, žmonėms reiškia vis kitokius pokyčius, todėl nekeista, kad yra vaikomasi tų metų tendencijų. Vienas iš tų pokyčių gali lemti naujų namų įsigijimą arba senųjų atnaujinimą, todėl tampa svarbu pasidairyti, kas yra populiaru šiais metais. Nors ir plytelės yra žinomos jau nuo seniausių laikų, jų panaudojimo galimybės vis dar yra vertinamos menkai, nes manoma, kad jos atspindi sovietizmo butus. Tiesa yra tokia, kad šiuolaikinės plytelės griauna visus standartus bei su jomis galima sukurti išties įspūdingą vaizdą.

Marmuras – prabangos akmuo

Šiuolaikiniu mąstymas teigia, kad juoda spalva esanti namų interjere suteikia prabangos ir elegancijos pojūtį. Visą šį procesą pagilina marmuro imitacijos plytelės, kurios suteikia išties nepaprastą vaizdą namų erdvėje. Taip pat marmurinės plytelės yra patogios ir tuo, kad jas lengva derinti ir su kitomis apdailos medžiagomis, todėl galėsite lengvai susikurti norimą vaizdą. Dauguma marmuro plytelių gamintojų siūlo juodas plyteles, kurios turi labai gilias gyslas, o tai reiškia, kad itin lengva atpažinti, jog tai yra marmuras. Tie, kas ieško neprastų, tačiau pigesnių marmurinių variantų – lenkiškos plytelės yra vienas iš tų pasirinkimų!  

Juodos marmurinės plytelės ypatingą efektą sukuria modernaus stiliaus vonios kambaryje. Būtent tokio tipo plytelės gali tapti visos šios erdvės pagrindiniu akcentu. Žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad perdėtas juodos spalvos naudojimas namų interjere gali tik apsunkinti erdvę, todėl norint išlaikyti balansą – visą erdvę reikia apstatyti šviesiais baldais arba sukurti daugybė šviesos šaltinių. 

Juodo marmuro plytelių privalumai yra tokie: praktiški, lengva priežiūra bei elegancija ir prabanga.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad kuo labiau yra raštuotos marmuro plytelės, tuo ant jų mažiau matosi įvairūs nešvarumai, o tai atspindi jų praktiškumo pojūtį. Marmuro imitacijos plyteles galima klijuoti tiek ant grindų, tiek ant sienų, tiek ant stalviršių ar baldų. 

Inovatyvus pasirinkimas – 3D plytelės

Vis dažniau galima išgirsti apie 3D plyteles, kurios padeda sukurti inovatyvų vaizdą namų interjere. Tai yra reljefinės plytelės, kurių pagalba yra sukuriamas erdvinis dekoras. Šis variantas ypač pasiteisina mažesniuose vonios kambariuose, todėl 3D plytelės yra puikus pasirinkimas, kuris atlieka dekoro funkciją erdvėje. Naudojant lygias ir tūrines plyteles yra kuriami įvairių raštų sienų dekorai plokštumose. Šis pasirinkimas padeda sukurti optinę apgaulę, todėl yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praplėsti arba sumažinti namų erdvę. 

Arčiau natūralumo – medžio imitacijos plytelės 

Šiuolaikinėje visuomenėje vis girdime, kad natūralumas yra labai svarbu, todėl jį reikia kuo labiau ir plačiau propaguoti. Panašiai viskas yra ir namų interjere, kuriame to natūralumo tikrai netrūksta. Nors ir medžio imitacijos plytelės žinomos jau daugybę metų, suaštrėjus ekologijos klausimams – jos dar labiau pakilo į viršų. Tokio tipo plytelių paviršius yra patogus tuo, kad atkartoja natūralaus medžio raštą bei idealiai tinka patalpoms, kuriuose yra gausu drėgmės. Būtent tokiomis plytelėmis yra rekomenduojama klijuoti vonios ar dušo zonas. Vonios kambaryje, kuriame grindys imituoja medžio mozaiką ar parketą, atrodo išties įspūdingai. Toks plytelių stilius dažniausiai rekomenduojamas tiems, kuriuose namuose dominuoja vintažinis interjero stilius. Tiesa, medžio imitacijos plytelės puikiai tinka ir sienų apdailai. Jų pagalba galima sukurti medinių sienų panelių efektą. Medžio imitacijos plytelės padeda sukurti jaukią atmosferą, todėl yra taip mėgstamos interjero dizainerių. Plytelių gamintojai stengiasi, kuo labiau praturtinti plytelių pasirinkimą įvairiomis jų formomis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE