Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Kokių įdomių dalykų galima užsisakyti iš Varle internetinės parduotuvės?

Kokių įdomių dalykų galima užsisakyti iš Varle internetinės parduotuvės?

Vienoje didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje – Varle.lt yra šimtai įvairiausių prekių kategorijų ir tūkstančiai įvairiausių unikalių prekių. Tačiau ar manote, kad visos prekės yra nuspėjamos ir labai vienodos – kompiuteriai, telefonai, įrankiai ir kita? Labai klystate. Čia gausu ir įdomių prekių, kurios gali nustebinti, sudominti arba net priversti pagalvoti „Kodėl gi aš to neįsigijau anksčiau?“. Pradedant tuo, kad Varle parduotuvėje galima įsigyti maisto prekių į namus, baigiant aukščiausios kokybės buitine technika, kažkur per vidurį turime rasti tai, kas tikrai netradiciška, įdomu ir unikalu.

Coca Cola skardinės dydžio kompiuteris

Jeigu dažnai kaitaliojate darbo vietą, keliaujate nuo vieno kliento pas kitą arba mėgstate greitą gyvenimo ritmą, jums reikia mini kompiuterio. Savo dydžiu mini kompiuteris primena didelį išmanųjį telefoną (tik yra kiek storesnis), tačiau lengvai telpa į ranką arba erdvesnę kišenę. Kada reikia skubėti ir darbo tempas to reikalauja, mini kompiuteris yra ideali išeitis. 

Žmogaus skeleto modelis

Norite pašiurpinti draugus? Siekiate atidaryti siaubo muziejų, o gal tiesiog tikitės ateityje įsidarbinti biologijos mokytoju? Na, tada toks pirkinys bus kaip tik jums. Detalus, net 1,81m ūgio ir 10 kg sveriantis žmogaus skeleto modelis bus puiki investicija tiems, kuriuos ką tik išvardinome. Turėkite omenyje tai, kad skeletas pagamintas iš PVC ir, deja, nėra tikro žmogaus. Nors, apmaudu tai ar ne – spręsti jums…

Vakuumuotojas

Jeigu keliaujate į žygį, ruošiatės skristi lėktuvu, leistis į jūros dugną su povandeniniu laivu arba mėgstate, kad daiktai (ypač maistas) ilgiau išliktų švieži, jums reikia vakuumuotojo. Šis įtaisas aptraukia jūsų daiktus plėvele ir jos viduje sukuria vakuumą. Dėl to maistas ilgiau išlaiko skonį, išlieka šviežias, negenda ir nepūva.

Popiežiaus lipdukas

Kai yra noras pralinksminti ar išgąsdinti kitus kelių eismo dalyvius bei atkreipti į save dėmesį, įsigykite Popiežiaus Pranciškaus lipduką. Jį reikia užsiklijuoti ant automobilio lango ir tada, visiems iš šono atrodys, kad jūsų keleivio vietoje sėdi pats popiežius… Jeigu nuotaika labai gera – tokį lipduką galite paslapčia užklijuoti draugams ar antrai pusei. Kurį laiką jie galbūt net nesuuos, kodėl į jų automobilį taip spokso kiti žmonės.

Išmanioji lemputė

Ar kada svajojote apšviesti kambarį rožine, žalia, mėlyna ar kita spalva? Su išmaniąja LED lempute tai pavyks įgyvendinti be didelio vargo. Galiausiai, ji tikrai pajėgi šviesti įprasta balkšva ar gelsva šviesa, kad kambaryje būtų ryšku ir šviesu arba blausu ir ramu. Šią lemputę galima valdyti išmaniojo telefono pagalba, o kaina – tikrai nedidelė, pasvėrus technologinį pranašumą ir ilgaamžiškumą. 

Alaus maišas, alaus pilvas

Iš tokio dalyko, kaip alaus pilvas nevengiame pasijuokti ar pajuokauti. Tačiau šis pirkinys padės humorą pakelti į dar aukštesnį lygį. Šis ant pilvo apsirišamas krepšys atrodys kaip gauruotas vyriškas alaus pilvas, tačiau iš tikro tai tėra tik imitacija, mat jūsų „alaus pilvas“ iš tikrųjų slėps alų, o ne riebalus, kaip įprasta manyti. Nustebinkite savo artimuosius ar draugus traukdami nealkoholinį alų iš savo alaus pilvo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE